Ауыстырылатын жасыл матрица шамы/230В IEK

1 460 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:BMS10-230-K06
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған. Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның кернеуі | 36 Жылы |
| Галоген | Жоқ |
| Криптон | Жоқ |
| Ксенонды | Жоқ |
| Диаметрі | 10 мм |
| Жалпы ұзындығы | 22 мм |
| Шамның қуаты | 1.2 Вт |
| Шамның қуаты | 1.2 Вт |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 36 В |
| Жарқырау түсі | Қызыл |
| Максималды жұмыс кернеуі | 36 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 36 В |
| Шам түрі | Сигнал |
- Бағасы: 1 460 ₸

