ВРУ IEK SMART құрама корпусы, 2000х600х600 мм, 630 А дейінгі, IP31

251 335 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-2000-600-600
Жіберу 05 шілде 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ВРУ SMART корпусы қауіпсіздікті, қызмет көрсету ыңғайлылығын қамтамасыз ете отырып, энергетикадағы кешенді шешімдер үшін өте ыңғайлы.
Металл корпустар SMART БҚ енгiзу-тарату құрылғыларын, күш және тарату қалқандарын, сондай-ақ басқару және автоматика қалқандарын шығаруға арналған.
Кернеуі 400В ауыспалы тоқтың үш фазалық тораптарында жұмыс істеуге арналған.
Артықшылықтары:- Сенімділігі және ұзақтығы: Корпус жоғары сапалы металдан жасалған, бұл механикалық зақымдануларға төзімділігін және пайдалану ұзақтығы қамтамасыз етеді.
- Құрастыру-бөлшектеу конструкциясы: Корпустың барлық элементтері оңай жиналатын және бөлшектелетіндіктен қондырғыны құрастыруды және қызмет көрсетуді оңайлатады.
- IP31 қорғау дәрежесі: Диаметрі 2,5 мм артық қатты заттардан және тік құлайтын су тамшыларынан қорғаныс, бұл ғимаратты жайларға орнатуға ыңғайлы ететін болады.
- Әмбебаптығы: Конструкция түрлі жабдықты орнатуға және ішкі құрастыруды нақты міндеттерге бейімдеуге мүмкіндік береді.
- Эстетикалық сыртқы түрі: Сапалы ұнтақты жабын корпусты коррозиядан қорғайды және сыртқы көріністі қамтамасыз етеді.
- Стандарттарға сәйкестік: Корпус электр қауіпсіздігі бойынша ресейлік және халықаралық стандарттар талаптарына толық сәйкес келеді.
- Алмалы-салмалы бүйірлік панельдер монтаждау кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Қайта ілінетін есік.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Корпустарды блоктарға қосу мүмкіндігі.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Жалған панелдерді орнату мүмкіндігі.
- Аксессуарлардың кең таңдауы, кеңістікті бөліктерге бөлу мүмкіндігі.
- Әртүрлі тереңдікте (20 мм қадам), енінде (25 мм қадам) және биіктігінде (25 мм қадам) аксессуарларды орнату мүмкіндігіне.
- Корпустың жетілдірілген конструкциясы жұмыс кеңістігін неғұрлым тиімді пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Электр энергиясын бөлу: Тұрғын, әкімшілік, коммерциялық және өнеркәсіп ғимараттарындағы енгізу-тарату құрылғыларын (ІҚҚ) құрастыру үшін қолданылады.
- Электр жабдығын қорғау: Автоматты ажыратқыштарды, релелерді, есептегіштерді, шиналарды және басқа да электр техникалық жабдықтарды орналастыруды және қорғауды қамтамасыз ету.
- Телекоммуникациялық жүйелерді монтаждау: Бақылаушылар, коммутаторлар және басқа да желілік элементтер сияқты әлсіз токты қондырғыларды орнату үшін бейімделуі мүмкін.
- Инфрақұрылым объектілері: ТКШ объектілерінде, офистік орталықтарда, ауруханаларда, оқу орындары мен басқа ғимараттарда пайдаланылады.

Техникалық сипаттамалары
| Тереңірек. мм | 600 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платасы бар | Жоқ |
| Биіктігі мм | 2000 |
| Ені. мм | 600 |
| Түсі | Сұр |
| Шкаф есіктерінің саны | 1 |
| Токтың номині. А | 630 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Материал | Болат |
| Шыны есігі бар | Жоқ |
| Климаттық орындау | УХЛ3 |
| Қабырғаға орнатылған | Жоқ |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...40 |
| Қабырғаға орнатылатын монтаж мүмкіндігі | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Қабырғаға орнатылатын монтаж мүмкіндігі | Жоқ |
| Еденді монтаждау мүмкіндігі | Иә |
| Бет түрі | Ұнтақ бояуы |
| Үстіңгі қабат факторы | Шагрень |
| Беткі монтаж | Иә |
| Бір-бірімен түйісу мүмкіндігі | Жоқ |
| Есікті ашу бұрышы Қышқыл | 120 |
| Еденді монтаждау мүмкіндігі | Иә |
| Көлденең орнату | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 49 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Есіктің ашылу бұрышы | 120 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 251 335 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтық Есігі бар рама - 1 дана; Артқы қабырға - 1 дана; Тарту - 4 дана; Шатыр - 1 дана; Құлып - 3 дана; Фланцты бұранда М6х10 - 8 дана; Фланцты бұранда М8х20 - 8 дана; М12х20 болты - 4 дана; Фланцты гайка М6 - 8 дана; Фланцты гайка М8 - 8 дана; Жазық шәйба 12 - 4 дана; Монтаждау бойынша нұсқаулық. Паспорт - 1 дана.


