Тарату пункті (ЩР-3) ШР8503-133127-Д 160А 35/4.5кА 400/230В IP54 IEK

556 866 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-8503133127-31D-3
Жіберу 13 мамыр 2026Сипаттамасы
Тарату пункттері ШР8503 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
ШР 85 артықшылықтары:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Қауіпсіздік: мәжбүрлі өшіру төтенше жағдайда қалқанды тез және тиімді өшіруге мүмкіндік береді, бұл өрт қаупін айтарлықтай азайтады.
- Электр қауіпсіздігі: ПР85 қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ПР85 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
- "Д" индексі бар ПР8503 диф орнатылған шығыс желілерде қорғанысты қамтамасыз етеді. автоматтармен, электр тогының соғуынан, өрттен.
ШР85 қолдану:
-
Өнеркәсіптік объектілер
Өндірістік цехтарда, қоймаларда, шеберханаларда электр энергиясын тарату үшін қолданылады. -
Коммерциялық ғимараттар
Кеңселерді, сауда орталықтарын, супермаркеттерді және басқа нысандарды электрмен жабдықтау үшін қолданылады. -
Тұрғын ғимараттар
Көп пәтерлі үйлерді, жеке коттедждерді электрмен жабдықтауды ұйымдастыру үшін орнатылады. -
Инфрақұрылым объектілері
Көлік объектілерінде (станцияларда, әуежайларда), ауруханаларда, оқу орындарында және т.б. қолданылады. -
Көшеде қолдану
IP54 қорғанысының арқасында шаң мен ылғалдың әсер етуі мүмкін жағдайларда, мысалы, автотұрақтарда немесе ашық алаңдарда орнатуға жарамды.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х16 мм артық емес;
ШР8503 еденге орнатылатын металл корпуста жасалған ШМП-18.8.4-0 (1800х800х400мм) УХЛ3 IP54 ИК;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуат көзін 1QF желісіне қосыңыз: Қуат ажыратқышы ВА57-35-340010 160А 35кА уст.10хІп 690В УХЛ3 КЭАЗ;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: IEK DIN-рельсіндегі РБД-160А тарату блогы;
- РЕ өткізгішті схемаға сәйкес қосу: IEK DIN-рельсіндегі РБД-160А тарату блогы;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK - 27шт;
- Автоматты ажыратқыш диф.ток АД 12 2Р 4.5кА типті АС IEK - 31шт;
- Шиналардың негізгі ток өткізгіш секциясы: М1Т 3х20 мыс шинасы;
- Жалғастырушы тоқ өткізгіш шинасы 63А;
- Тарату кросс-модуль ШН 4х15 125А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 25 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 31 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 27 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА57-35/ВА47-29/АД 12 |
- Бағасы: 556 866 ₸

