Жоғары вольтты ажыратқыш РЛНД1-10/400-А 10кВ 400А УХЛ1 алюминий КЭАЗ

116 736,48 ₸
- Бар
- Коды:219554
Номиналды ток 400 А үшін 10кВ жоғары вольтты 3 полюсті айнымалы ток ажыратқышы.
Жүктеме тогы болмаған кезде кернеуі 10 кВ-қа дейінгі электр тізбегінің учаскелерін қосуға және ажыратуға, сондай-ақ ажыратқышпен біртұтас стационарлық жерге тұйықтағыштарды қолдана отырып, ажыратылған учаскелерді жерге қосуға арналған.
Олар жоғары вольтты, 10 кВ-қа дейінгі электр желілерін жөндеу немесе алдын алу кезінде электр жабдықтарына қауіпсіз техникалық қызмет көрсетуді қамтамасыз ету, тұтынушылардың алдын ала токтан ажыратылған тізбектерінің кернеуін қауіпсіз босатуды қамтамасыз ету мақсатында электр тізбегінде көрінетін үзіліс жасау үшін қолданылады.
Артықшылықтары
- құлыптарды іске қосудың жоғары сенімділігі;
- жұмыстың қауіпсіз жағдайларын қамтамасыз ету және электр жабдықтарының кернеудегі бөліктерінен бөлу;
- негізгі немесе жерге тұйықтау тізбегінің рұқсатсыз қосылуын болдырмайды;
- айырғыштың сенімді және тұрақты жұмысы;
- пайдаланудың үнемділігі мен ұзақ мерзімділігі.
Негізгі сипаттамалары
Жіктеу
- ETIM санаты: Орташа вольтты жабдық
- Бұйым түрі: Айырғыш
Өлшемдері мен материалдары
- Бұйымның габариттері: Ені (мм): 1 049
- Бұйымның габариттері: Биіктігі (мм): 400
- Бұйымның габариттері: Тереңдігі (мм): 475
Электротехникалық сипаттамалары
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток In (А): 400
- Токтың түрі: AC
- Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі Ue (V): 10 000
- Жетектің болуы: бар
- Номиналды қысқа уақытқа төзімді ток 1 с (кА): 10
- Шығу тогы (A): 400
- Максималды жұмыс кернеуі (В): 12 000
Пайдалану сипаттамалары
- Қорғау дәрежесі (IP): IP00
- Климаттық орындалуы және орналастыру санаты: УХЛ1
- Жұмыс температурасының диапазоны (С): -60°С-тан +40°С-қа дейін
- Пайдаланудың кепілді мерзімі (жыл): 5
Қосымша мүмкіндіктер
- Ресейлік стандарт (МЕМСТ, ТУ): МЕМСТ Р 52726-2007
- Полюстер арасындағы қашықтық (мм): 400
- Коммутациялық позициялардың саны: 1
Жоғары вольтты ажыратқыш РЛНД1-10/400-А-УХЛ1
| Атаудың бір бөлігі | Таратып жазу |
| РЛНД | Серия |
| 1 | Жерге тұйықтағыштардың саны |
| 10 | Номиналды кернеу, кВ |
| Х1 | Номиналды ток, А |
| - | Полимерлі оқшаулағыштарды конструкцияда қолдану; "ПИ" белгісінде болмаған жағдайда – конструкцияда керамикалық оқшаулағыштарды қолдану |
| Ал | Ток өткізгіштер: мыс – М; алюминий – жоқ |
| ӨХЛ1 | Климаттық орындалуы және орналастыру санаты |
Жинақтау
ПРНЗ-10 жетегі


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КЭАЗ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 400 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Кернеу | 10 кВ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 10 кВ |
| Орнату түрі | Сыртқы |
| Сақтандырғыштың болуы | Жоқ |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 475 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 1049 мм |
- Бағасы: 116 736,48 ₸

