Түймелік пост ПКЕ 212-1 10А 660В У3 қызыл саңырауқұлақ IP40 ЭТ

1 050,84 ₸
- Бар
- Коды:ET519064
Сипаттамасы
Түймелік пост PKE 212-1 қызыл саңырауқұлақ – бұл механизмдерді, машиналар мен жабдықтарды басқару үшін электр тізбектерінде кеңінен қолданылатын басқару құрылғысы, оның сенімділігі мен қауіпсіздігі оны өндірістік және тұрмыстық жағдайларда таптырмас етеді.
Жиілігі 50 Гц 660 В дейінгі кернеудегі айнымалы токтың және 440 В дейінгі тұрақты токтың электрлік басқару тізбектерін коммутациялауға арналған.
Артықшылықтары:
-
Жоғары сенімділік
Түймелік пост беріктік пен тұрақты жұмысты қамтамасыз ететін қатаң жұмыс жағдайларын ескере отырып жасалған. -
Орнату және пайдалану оңай
Ықшам құрылым және ыңғайлы орнату құрылғыны басқару жүйесіне жылдам біріктіруге мүмкіндік береді. -
Қауіпсіздік
"Саңырауқұлақ" түріндегі қызыл түйме төтенше жағдайда жабдықты жылдам және көрнекі түрде тоқтатуды қамтамасыз етеді. -
Жан-жақтылық
Кернеуі 660В дейінгі және ток күші 10А дейінгі айнымалы ток тізбектері үшін жарамды, бұл оны әртүрлі қондырғыларда қолдануға әмбебап етеді. -
Қорғау дәрежесі IP40
Қатты бөлшектердің (диаметрі 1 мм-ден астам) енуінен қорғауды қамтамасыз етеді, бұл қалыпты жұмыс жағдайлары бар бөлмелерде пайдалануға жарамды. -
Климаттық орындалуы У3
Қоңыржай климат жағдайларында жұмыс істеуге арналған, бұл қолдану аясын кеңейтеді.
Қолдану:
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар
Станоктарды, конвейерлерді, көтергіш механизмдерді және басқа жабдықтарды басқару. - Энергетика
Электр энергиясын басқару және тарату жүйелерінің құрамында қолданылады. - Ауыл шаруашылығы
Сорғыларды, желдеткіштерді және басқа жабдықты басқару үшін. - Азаматтық құрылыс
Ғимараттар мен жабдықтарды автоматтандыру жүйелерінде.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды жұмыс кернеуі, Ue | 440В / 660В 50Гц |
| Коммутациялық тозуға төзімділік, циклдар бойынша | 1 000 000 |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Климаттық орындалуы және орналастыру санаты | У3 |
| Бұйымның атауы | батырмалық басқару бекеті |
| Корпус (қабық) материалы | жанбайтын пластик |
| Пайдалану шарттары | жабық үй-жайларда |
| Номиналды ток, In | 10А |
| Номиналды жылу тогы, Ith, А | 10A |
| Жапсырманы басып шығару | Иә |
| Науқан | Жоқ |
| Басқару элементтерінің (аппараттарының) саны | 1 |
| Орнату тәсілі | бұрандалар арқылы тесіктер арқылы кез келген тегіс бетке |
| Итергіштің түрі | саңырауқұлақ тәрізді |
| Басқару элементінің түсі | қызыл |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Электротехник |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түйме пішіні | Саңырауқұлақ тәрізді |
| Түйменің түсі | Қызыл |
| Түймелер саны | 1 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Қара |
| Артқы жарық | Жоқ |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Кернеу | 660 В |
| Позицияны бекіту | Жоқ |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Механикалық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Монтаждау түрі | жүкқұжат |
- Бағасы: 1 050,84 ₸


