Жарықдиодты шам ДВО 6567-О 36Вт 4000К 1200х180х20 опал IEK

6 946 ₸
- Бар
- Коды:LDVO3-6567-36-4000-K01
Үстіңгі монтаждау панелі, қоймаларды, дүкендерді және басқа да қоғамдық үй-жайларды жарықтандыру үшін кеңінен қолданылады, ескірген LPO/LVO 2X36 Вт шамды ауыстырады. Драйвер корпусқа салынған.
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Панельді шам
Жүйенің максималды қуаты
39,6 Вт
Жарық ағыны
3300 лм
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Корпус материалы
Болат
Жұм кернеулерінің диапазоны
200...240 Жылы
Корпустың түсі
Ақ
Қуат коэффициенті
≥ 0,95
Жарықты бөлу
Симметриялық (-тер)
Жиынтықта басқару блогы
Иә
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Реңктің немесе диффузордың түсі
Ақ
Жарық қарқындылығы қисығының түрі
Д
Жарықтандыру датчигімен
Жоқ
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Шамдардың - жарық көздерінің саны
-
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Иә
Арнайы қолдану
Басқалар
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
≤ 2 пайыз
Өткізгіш қимасы
0,75...1,5 мм2
Күңгірттеу функциясы жоқ
Иә
Шамның қуаты
36 Вт
Іске қосу токтарының ұзақтығы
26 мкс
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Габариттік жарықтық
<5000 кд/м2
Қуат коэффициенті
≥ 0,95
Төбенің түрі
Армстронг аспалы төбесі
Түс температурасы
4000 К
Жарықтың түстілік санаты
Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К
Энергия тиімділігі сыныбы
A
Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы
Иә
Сыртқы диаметрі
- мм
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Иә
Түстерді көрсету индексі - Ra
80-89 (1В сыныбы)
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Жоқ
Номин жиілігі
50 Гц
Номиналды кернеу
230 Жылы
Ені
180.0 мм
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Беттің түрі
Күңгірт (-тер)
Ұзындығы
1200 мм
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Биіктігі немесе тереңдігі
20.0 мм
Шашыратқыш түрі
Опал (-лар)
Қорғау сыныбы
I
Жұмыс температурасының диапазоны
0...35 °C
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Іске қосу тогы
0,7 А
Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген.)
- мм
Жарықты тарату класы
Б
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Жарық сәулесінің бұрышы
120
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Полистирол
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыруды қолдану | Кеңсе бөлмелері үшін, Сауда алаңдары үшін, Оқу орындары үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| шашыратқыш түрі | Призма |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 36 Вт |
| Шаңға төзімді қақпақ | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 3300 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 180 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 35 град. |
- Бағасы: 6 946 ₸

