Қамыт 7.6х500мм нейлон (100 дана) IEK

5 194,98 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UHH31-D076-500-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нейлоннан жасалған кабельдік қысқыштар байламға байлауға және кабельдер мен өткізгіштерді монтаждауға арналған.Арнайы кешенді қоспалары бар жоғары сапалы шикізаттан жасалған. IEK Хкн қысқыштары материалының жаңа формуласы монтаждау, пайдалану, тасымалдау және сақтау кезінде беріктік пен серпімділіктің сақталуына кепілдік береді. Өнімдер МЕМСТ Р МЭК 62275-2015 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыт түрі | Пластикалық |
| Қамытты қолдану аясы | Кабельдерге арналған |
| Қамыттың материалы | Нейлон |
| Минималды қысу диаметрі | 6 мм |
| Максималды қысу диаметрі | 140 мм |
| Жолақ ені | 7.6 мм |
| Жолақтың қалыңдығы | 1 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 75 град. |
| Түсі | Ақ |
| қаптама | Бума |
| Жолақ ұзындығы | 500 мм |
- Бағасы: 5 194,98 ₸/қаптама


