Корпус металл. ШМП-1-0 (395х310х220мм) УХЛ3 IP31 GENERICA

19 290,60 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-01-31-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Корпус металл ШМП-1-0 (өлшемдері 395х310х220мм, қорғаныс дәрежесі IP31, климаттық орындалуы УХЛ3) компаниядан IEK - бұл электр жабдықтарын әртүрлі жағдайларда орналастыруға арналған әмбебап шешім. Ықшам өлшеміне, беріктігіне және сенімділігіне байланысты ол көптеген тапсырмалар үшін тамаша таңдау болады.
Артықшылықтары:
- Шағын өлшемдер: ШМП-1-0 корпусы шағын өлшемдерге ие, бұл оны шектеулі кеңістікте орналастыруға мүмкіндік береді.
- Берік және сенімді: беріктік пен механикалық зақымға төзімділікке кепілдік беретін ГОСТ металынан жасалған.
- Қорғау дәрежесі IP31: көлемі 2.5 мм-ден асатын қатты бөлшектердің және тігінен құлайтын су тамшыларының түсуінен қорғауды қамтамасыз етеді.
- УХЛ3 климаттық орындалуы: корпусты температурасы -60°C-тан +40°C-қа дейінгі қалыпты климатта пайдалануға мүмкіндік береді.
- Монтаждау ыңғайлылығы: алынбалы монтаж панелі жабдықты оңай орнатуға және ауыстыруға мүмкіндік береді.
- Жерге тұйықтау сымы мен электр қауіпсіздігі белгілері корпустың негізгі жабдықтарына кіреді
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып
Қолдану:
- Үйдегі электр қалқандары: электр есептегішін, қорғаныс машиналарын және үйдегі электр желісінің басқа элементтерін орналастыруға өте ыңғайлы.
- Кеңсе бөлмелері: бейнебақылау жүйесі немесе өрт дабылы сияқты төмен токты қалқандарды орнату үшін пайдалануға болады.
- Шағын тарату қалқандарын құрастыру үшін қолданылады.
- Автоматика жүйелері: автоматика және басқару блоктарын орнату үшін пайдалануға болады.

Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 395 |
| Ені, мм | 310 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 105 |
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Модульдер саны | - |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Салмағы, кг | 6,0 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Эпоксидті-полиэфирлі бояу |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Корпус материалы | Болат |
| Енгізулер саны | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 395 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Жоқ |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Алынбалы шкаф негізі | Жоқ |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 19 290,60 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Төлқұжат - 1 дана.

