Тарату панелі1-41-00- 09А 2х250А 35/10кА 400В SMART IP31

520 990 ₸
- Бар
- Коды:VRUS-1410009-A-1
Сипаттамасы
ВРУ1-41-00 (Кіріспе тарату құрылғысы) — электр желілеріндегі электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған құрылғы.
Жабдықтың бұл түрі тұрғын үй, әкімшілік, өндірістік және коммерциялық ғимараттарда қолданылады.
Автоматты ажыратқыштары бар екі тәуелсіз шина секцияларымен жабдықталған.
ОЖҚ қолдану1-41-00
-
Электр энергиясын бөлу:
- АБЖ1-41-00 ғимарат немесе кешен ішінде тұтынушылардың әртүрлі топтары арасында электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
-
Электр қауіпсіздігі:
- Автоматты ажыратқыштар немесе сақтандырғыштар арқылы электр тізбектері мен жабдықтарын шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
-
Электр энергиясын есепке алу:
- Электр есептегіштері сияқты тұтынылған электр энергиясын есепке алатын құрылғылармен жабдықталуы мүмкін.
-
Секциялау және басқару:
- Техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету және жүйенің сенімділігін арттыру үшін электр желісін бөлек бөліктерге бөлуге мүмкіндік береді.
-
Басқаруды автоматтандыру:
- Жүйені автоматты түрде басқаруға және бақылауға арналған элементтерді қамтуы мүмкін.
Өтіріктің артықшылықтары1-41-00
-
Сенімділік:
- Құрастырудың жоғары сапасы және заманауи қорғаныс элементтерін қолдану сенімді және берік пайдалануды қамтамасыз етеді.
-
Монтаждау және пайдалану қарапайымдылығы:
- Элементтердің ыңғайлы орналасуы монтаждау мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
-
Конфигурация икемділігі:
- Нысанның қажеттіліктеріне байланысты теңшеу және жаңарту мүмкіндігі.
-
Стандарттарға сәйкестік:
- ВРУ1-41-00 қауіпсіздік пен сапаның заманауи стандарттарына сәйкес дайындалады.
-
Қорғау дәрежесі IP31:
- Диаметрі 2,5 мм-ден асатын қатты заттардың енуінен және тігінен құлаған су тамшыларынан қорғауды қамтамасыз етеді - бұл құрылғыны жабық кеңістікте пайдалануға жарамды етеді.
Қолдану салалары:
- Көп пәтерлі үйлер.
- Кеңсе ғимараттары.
- Өнеркәсіптік объектілер.
- Сауда орталықтары.
- Денсаулық сақтау және білім беру мекемелері.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе алюминийдің ұсынылатын қимасы. кабельдер 5х185мм2 артық емес;
АЖҚ SMART 1800х800х450мм IP31 металл едендік корпуста жасалған;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуатты шиналар секцияларына қосу: Алюминий шинасы АД 31Т 3х30;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: Алюминий шинасы АД 31Т 4х40;
- РЕ өткізгішті схемаға сәйкес қосу: Алюминий шинасы АД 31Т 4х40;
Есепке алу секциясы
- 400В 100А есептеу құрылғыларына арналған екі орын;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р до 160А 25кА (немесе ұқсас) - 8шт;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 25А 10кА C KARAT IEK - 1 дана;
- №1 тарату секциясы - Алюминий шинасы АД 31Т 3х30;
- №2 тарату секциясы - Алюминий шинасы АД 31Т 3х30;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельдерді енгізу төменгі;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35/ВА47-100 |
- Бағасы: 520 990 ₸


