Тарату пункті (РП1) ПР8501-1011-2- У3-05 80А 4.5кА 400В IP31 IEK

66 600 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85011011205-3
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
Тарату пункттері ПР85 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Артықшылықтары ПР85:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Қауіпсіздік: мәжбүрлі өшіру төтенше жағдайда қалқанды тез және тиімді өшіруге мүмкіндік береді, бұл өрт қаупін айтарлықтай азайтады.
- Электр қауіпсіздігі: ПР85 қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ПР85 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
- "Д" индексі бар ПР85 диф орнатылған шығыс желілерде қорғанысты қамтамасыз етеді. автоматтармен, электр тогының соғуынан, өрттен.
ҚР85 қолдану:
-
Өнеркәсіптік объектілер
Өндірістік цехтарда, қоймаларда, шеберханаларда электр энергиясын тарату үшін қолданылады. -
Коммерциялық ғимараттар
Кеңселерді, сауда орталықтарын, супермаркеттерді және басқа нысандарды электрмен жабдықтау үшін қолданылады. -
Тұрғын ғимараттар
Көп пәтерлі үйлерді, жеке коттедждерді электрмен жабдықтауды ұйымдастыру үшін орнатылады. -
Инфрақұрылым объектілері
Көлік объектілерінде (станцияларда, әуежайларда), ауруханаларда, оқу орындарында және т.б. қолданылады. -
Көшеде қолдану
Қорғалған кезде IP54 шаң мен ылғалдың әсер етуі мүмкін жағдайларда, мысалы, автотұрақтарда немесе ашық алаңдарда орнатуға жарамды.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х70 мм артық емес;
ПР85 аспалы металл корпуста жасалған ШМП-3-0 (650х500х220мм) У3 IP31 IEK;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуат көзін А В С терминалдарына қосу: КВС 16-95мм2 сұр түсті кіріспе күштік терминал IEK;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: ӘКК 16-95мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы;
- РЕ өткізгішті схемаға сәйкес қосу: Кіріспе қуат терминалы КВС 16-95мм2 245А 800В PE IEK;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА В IEK - 5шт;
- Жалғастырушы тоқ өткізгіш шинасы 63А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | Кіріспесіз тарату тармағы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-29 |
- Бағасы: 66 600 ₸

