Электр энергиясын есепке алу қалқаны (ШУ3) ШУЭ8504-1902 20А 4.5кА 400В IP54 IEK

86 876 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUE-85041902
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр энергиясын есепке алу қалқаны ШУЭ8503-1902 тұрмыстық, коммерциялық секторлардағы, 400В дейінгі желілердегі энергия ресурстарын тұтыну туралы деректерді есепке алуға және беруге арналған.
Электр энергиясын тұтынуды бақылау 0,4 кВ қуатты тарату желісі бойынша жүзеге асырылады.
Тікелей қосылатын есептеу құрылғыларына арналған екі орын.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
Сипаттамаларда қарау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Есепке алу-бөлу |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Максималды ток | 60 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 0 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Пломбалау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 35 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | ӘКК 6-50мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | Жиынтық қысқыш ЗНИ-35PEN 35мм2 (JXB-жер) IEK |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP31 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Кіріспе аппарат | Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 40А IEK, 2 дана |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | талап етілмейді |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | ӘКК 6-50мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | Жиынтық қысқыш ЗНИ-35PEN 35мм2 (JXB-жер) IEK |
| Импульстік кернеуді шектегіштер | Жоқ |
| Тікелей қосуды есепке алу аспабына арналған орын (алып тасталған) | 2 |
| Жүктемені қосу терминалдары | ӘКК 6-50мм2 3 қатарлы сұр IEK кіріспе қуат терминалы, 2 дана |
- Бағасы: 86 876 ₸


