PLR-S 2АО кеңейту модулі (0..10В/0..20Ма) 12-24В тұрақты ток ОНИ

103 112 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PLR-S-EMA-0002
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Аналогтық шығыстың 2 арнасы бар кеңейту модулі (0..10В/0..20Ма).
ONI PLR-S бағдарламаланатын логикалық релесінің аналогтық шығыс арналарын көбейтуге арналған.
Қорек кернеуі 12-24 В тұрақты ток.
Артықшылықтары
- 2 арна 0-10 В және 2 арна 0-20 мА.
- 35 мм DIN-рельске немесе монтаждық панельге орнату.
- Жеткізу көлеміне орталық есептеуіш Бөлім модуліне қосылуға арналған кабель кіреді.
- Модульдерді орталық Есептеуіш Бөлім модулінен 300 м қашықтыққа шығару мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Аналогтық кірістердің саны | 0 |
| Аналогты шығулар саны | 2 |
| Кіріс кернеуі | Жоқ |
| Ток бойынша шығу | Иә |
| Кернеу бойынша шығу | Иә |
| Конфигурацияланатын аналогтық шығыстар | Иә |
| Жинақтау құрылғысы | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | ONI |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Аналогтық шығу саны | 2 |
| Корпус материалы | Пластик |
| қуат алу түрі | 24 В Желісі |
| Кернеу | 24 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 58 мм |
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
- Бағасы: 103 112 ₸

