ШУ8357-62А1-NX 200А 35кА 400В авариялық ауыстырып-қосқыш шкафы IP54 моноблок/контактор

бастап 687 943 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHU-8357621-ANX
Жіберу 07 сәуір 2026Сипаттамасы
ШУ8357-62А1-NX авариялық ауыстырып-қосқыш шкафы олардың біреуі істен шыққан жағдайда негізгі және резервтік қуат көздері арасындағы жүктемені автоматты немесе қолмен ауыстыруды қамтамасыз етуге арналған. Бұл шкаф өнеркәсіптік нысандар, коммерциялық ғимараттар, ауруханалар, деректер орталықтары және басқа да маңызды нысандар сияқты электр қуатының үздіксіз жеткізілуіне кепілдік беру қажет энергиямен жабдықтау жүйелерінде қолданылады.
Шкаф генераторды қоса алғанда, үш тәуелсіз қуат көзін қосуға арналған.
Жұмыстың негізгі қағидаты
-
Қуат көздерінің жағдайын бақылау: ШУ негізгі және резервтік көздердің электр желісінің параметрлерін (кернеу, жиілік және т.б.) үнемі қадағалап отырады.
-
Ауыстыру:
- Егер негізгі қуат көзі істен шықса немесе оның параметрлері рұқсат етілген шектен асып кетсе, шкаф жүктемені автоматты түрде резервтік көзге ауыстырады.
- Егер резервтік қуат көзі істен шықса немесе оның параметрлері рұқсат етілген шектен асып кетсе, шкаф жүктемені генераторға автоматты түрде ауыстырады.
- Негізгі немесе резервтік көздің қалыпты жұмысы қалпына келтірілгеннен кейін қуат автоматты түрде олардың біреуіне қайтарылады.
- Техникалық қызмет көрсету немесе тестілеу үшін қолмен басқару режимі қол жетімді.
-
Қорғау: Кіріктірілген қорғаныс жүйелері қуат көздерінің дұрыс қосылмауын, қысқа тұйықталуды және шамадан тыс жүктемені болдырмайды.
Қолдану
ШУ8357-62А1-NX келесі жағдайларда қолданылады:
- Әкімшілік ғимараттарда және коммерциялық жылжымайтын мүлікте.
- Электрмен жабдықтаудың жоғары сенімділігі талап етілетін өнеркәсіптік кәсіпорындарда.
- Электрмен жабдықтаудағы ақауларға жол берілмейтін ауруханалар мен медициналық мекемелерде.
- Жабдықтың үздіксіз жұмысы талап етілетін дата-орталықтар мен серверлік орталықтар.
- Резервтік электрмен жабдықтау жүйелері бар тұрғын үй кешендерінде (мысалы, генераторларды немесе ИБП пайдалану).
ШУДЫҢ артықшылықтары
- Сенімділік: ШУ жабдықтың зақымдану қаупінсіз қуат көздері арасында тұрақты ауысуды қамтамасыз етеді.
- Автоматтандыру: Автоматтандырылған басқаруды қолдайды, бұл қызметкерлердің қатысуын азайтады және қателердің ықтималдығын азайтады.
- Икемділік: Техникалық қызмет көрсету немесе тестілеуді орындау үшін қолмен ауыстыру мүмкіндігі.
- Орнату және пайдалану оңай: Шкафтың конструкциясы ыңғайлы монтаждау және басқару үшін бейімделген.
- Энергия тиімділігі: Энергия шығынын азайтады және қуат көздерін пайдалануды оңтайландырады.
- Қауіпсіздікті арттыру: Кіріктірілген қорғаныс жүйелері жабдықты да, персоналды да қорғауды қамтамасыз етеді.
Бұл шкаф үздіксіз қуат көзін қамтамасыз ету, электр желілерінің тұрақтылығын арттыру және маңызды процестерді үзілістерден қорғау үшін сенімді шешім болып табылады.
NZ моноблогы бар ШУДЫҢ артықшылықтары
- АВР NXZM СHINT моноблоктарында орындалған.
- NXZM моноблогын қолдану жүйенің сенімділігін, оның ақауларға төзімділігін арттырады, АВР жүйесіне техникалық қызмет көрсетуді және пайдалануды жеңілдетеді.
- Контроллер бағдарламалау мен баптауды қажет етпейді, жұмыс алгоритмдерінің барлық негізгі параметрлері зауытта енгізілген.
- Моноблоктардың басқару панелі мен баптаулары ШУ есігіне шығарылады, бұл жұмысты қауіпсіз және ыңғайлы етеді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 3х5х120мм2 артық емес;
ШУ еденге орнатылатын металл корпуста жасалған ШМП-16.8.4-0 (1600х800х400мм) УХЛ3 IP54 ИК;
Кіріспе бөлім
- 400В айнымалы токтың екі кірісін 1А 1В 1С терминалдарына қосыңыз...2А 2В 2С: Резервті автоматты енгізу блогы NXZM-250S/3B 200А 35кА 400В СHINT;
- 400В айнымалы ток генераторын 3А 3В 3С терминалдарына қосыңыз: Автоматты ажыратқыш күштік ВА57-35-340010 200А 40кА 10In 690AC УХЛ3 КЭАЗ;
- Схемаға сәйкес N және РЕ өткізгіштерін қосу;
- 1,2,3 терминал генераторының немесе 4,5 құрғақ істікшенің іске қосылуын және тоқтатылуын бақылауды қосыңыз;
АДБ басқару блогы:
- Резервті автоматты енгізу блогы NXZM-250S/3B 200А 35кА 400В СHINT - 1 дана;
- Контактор КТИ-5225 225А 230В/АС3 IEK - 1 дана;
- Фазаларды бақылау релесі ORF-06 3 фаза 220-460В айнымалы ток жұмыс уақыты.фикс. IEK - 1 дана;
- РАҚ басқару панелі қалқанның есігіне шығарылған;
Индикация және сигнализация
- Шкаф есігіндегі қызыл сигнал шамдары "НЕГІЗГІ ЖҰМЫС" "РЕЗЕРВТІК ЖҰМЫС"
- Шкафтың есігіндегі сары түсті ескерту шамдары "НЕГІЗГІ АПАТ" "РЕЗЕРВТІК АПАТ"
- Шкафтың есігіндегі көк сигнал шамы "ГЕНЕРАТОРДЫҢ ЖҰМЫСЫ"
Кететіндер секциясы
- Жүктемені қосу L1 L2 L3: Мыс шинасы М1Т 3х20мм;
- N/PE шиналары транзит: Мыс шинасы М1Т 3х20мм;
Кабельдерді негіз арқылы енгізу.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 35 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 2 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 3-1 моноблок/контактор |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: бастап687 943 ₸


