Тарату пункті (ЩС АВР) ПР85-132108-НД 160А 6/4.5кА 400/230В IP54 IEK

239 780 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-85132108-N20D-3
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
Тарату пункттері ПР85 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
ПР85 әдепкі бойынша монтаждық панелі бар аспалы корпустарда, операциялық панельдерсіз орындалады.
"В" индексі бар ПР85 - кіріспе аппаратта тәуелсіз ағытқышпен орындалады, бұл Прді қашықтан өшіруге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары ПР85:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Қауіпсіздік: мәжбүрлі өшіру төтенше жағдайда қалқанды тез және тиімді өшіруге мүмкіндік береді, бұл өрт қаупін айтарлықтай азайтады.
- Электр қауіпсіздігі: ПР85 қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ПР85 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
ҚР85 қолдану:
-
Өнеркәсіптік объектілер
Өндірістік цехтарда, қоймаларда, шеберханаларда электр энергиясын тарату үшін қолданылады. -
Коммерциялық ғимараттар
Кеңселерді, сауда орталықтарын, супермаркеттерді және басқа нысандарды электрмен жабдықтау үшін қолданылады. -
Тұрғын ғимараттар
Көп пәтерлі үйлерді, жеке коттедждерді электрмен жабдықтауды ұйымдастыру үшін орнатылады. -
Инфрақұрылым объектілері
Көлік объектілерінде (станцияларда, әуежайларда), ауруханаларда, оқу орындарында және т.б. қолданылады. -
Көшеде қолдану
IP54 қорғанысының арқасында шаң мен ылғалдың әсер етуі мүмкін жағдайларда, мысалы, автотұрақтарда немесе ашық алаңдарда орнатуға жарамды.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х95 мм артық емес;
ПР85 аспалы металл корпуста жасалған ШМП-5-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP54 ИК;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуатты 1QF-ке қосыңыз: Автоматты ажыратқыш ВА88-33 3Р 160А 25кА IEK;
- 230В айнымалы токтың басқару сигналын А терминалына қосыңыз: Ағытқыш тәуелсіз РН-125/160 (РН-32/33) IEK;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: РБД-160А тарату қондырғысы;
- РЕ өткізгішін схемаға сәйкес қосу: РБД-160А тарату блогы;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С IEK - 31шт;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА С IEK - 1шт;
- М1Т 3х15 ток өткізетін мыс шинасы;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Қылқаламды енгізу, кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 21 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-29/АВДТ32 |
- Бағасы: 239 780 ₸







