Жарықтандыру қалқаны (ЩО-2) ОЩВ12-6-20-16- Н 20А 4.5кА 400/230В IP54 IEK

31 655 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:OSHV-1262016-N-3
Жіберу 04 сәуір 2026Сипаттамасы
Жарықтандыру қалқаны OSCHV12-8-20 IP54 - электр энергиясын таратуға, жарықтандыру құрылғыларын басқаруға және олардың қорғалуын қамтамасыз етуге арналған электрлік құрылғы.
Жұмыс принципі
-
Электр энергиясын бөлу:
Қалқан электр энергиясын қоректендіру желісінен алады және оны жарықтандыру құрылғыларына қосылған әртүрлі тізбектерге таратады. -
Тізбектерді қорғау:
Қалқанның ішіне шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардың алдын алатын, осылайша жарықтандыру құрылғыларының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ететін автоматты ажыратқыштар немесе басқа қорғаныс құрылғылары орналастырылған. -
Жарықтандыруды басқару:
Жарық беру құрылғыларын автоматтандыруға немесе басқаруды жеңілдетуге мүмкіндік беретін басқару құрылғыларын (түймелер, қосқыштар, реле) қосуға болады. -
IP54 белгісі қалқанның қорғалғанын білдіреді:
- Шаңның енуінен (жұмысты бұзбайтын шектеулі мөлшер).
- Кез келген бұрыштан түсетін судың шашырауынан.
Қолдану
- Тұрғын ғимараттар: ішкі және сыртқы жарықтандыру үшін электр энергиясын бөлу.
- Коммерциялық нысандар: кеңселер, сауда орталықтары, қоймалар.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар: өндірістік аймақтардағы, цехтардағы, қоймалардағы жарықтандыруды басқару.
- Көшені жарықтандыру: шаңнан және ылғалдан қорғауды қажет ететін жерлерде қолдану (мысалы, автотұрақтар, аула аумақтары).
- Әлеуметтік нысандар: мектептер, ауруханалар, әкімшілік ғимараттар.
Артықшылықтары
- Сенімді қорғаныс: IP54 қорғаныс дәрежесі қалқанды ылғалдылығы жоғары және шаңы бар жағдайларда пайдалануға мүмкіндік береді.
- Монтаждаудың қарапайымдылығы: ТЩВ қалқандары оңай орнату және қосу үшін жиі ыңғайлы конструкцияға ие.
- Әмбебаптығы: Жарықтандыру құрылғылары мен жүйелерінің әртүрлі түрлерімен жұмыс істеуге жарамды.
- Төзімділік: Корпус коррозияға және механикалық кернеулерге төзімді берік материалдардан жасалған.
- Қауіпсіздік: Кіріктірілген қорғаныс құрылғылары төтенше жағдайлар қаупін барынша азайтады.
- Ықшамдылық: Қалқандар шағын өлшемдерімен ерекшеленеді, бұл орнату кезінде орынды үнемдеуге мүмкіндік береді.
ОЩВ IP54 – бұл әртүрлі пайдалану жағдайларында жарықтандыру жүйелерін ұйымдастыруға және басқаруға арналған сенімді және әмбебап шешім.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х4 мм артық емес;
ОЩВ металл аспалы корпуста жасалған ЩРн-12з-0 36 УХЛ3 IP54 ИК;
Кіріспе бөлім:
- 400В айнымалы токтың қуатын 1QF-ке қосыңыз: Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 20А IEK;
- N өткізгішті схемаға сәйкес жалғаңыз: нөлдік шина;
- РЕ өткізгішін схемаға сәйкес қосу: жерге тұйықтау шинасы;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА В IEK - 6шт;
- PIN 63А типті ток өткізгіш мыс шинасы;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 20 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 12 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 31 655 ₸

