Жарықдиодты прожектор СДО 06-150 IP65 4000К қара IEK

22 239 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LPDO601-150-40-K02
Жіберу 13 сәуір 2026Қуаты 10, 20, 30, 50 Вт жарықдиодты прожекторлар ғимараттарды сәндік және қасбеттік жарықтандыруға, жарнамалық құрылымдарды, ескерткіштерді, бағаналарды, ағаштарды, ашық алаңдар мен нысандарды, спорт ғимараттарын, сондай-ақ өндірістік аймақтарды жарықтандыруға арналған.
Ішкі және сыртқы қолдануға жарамды. Түс температурасының екі нұсқасында жеткізіледі.
Қуаты 70, 100, 150 және 200 Вт прожекторлар ғимараттарды, құрылыстарды, қойма ғимараттарын, алаңдарды, саябақтарды, автотұрақтарды, жарнамалық стендтерді, мүсіндерді, ескерткіштерді, стадиондарды сыртқы және ландшафттық жарықтандыруға, сондай-ақ ғимараттардың қасбеттерін сәндік жарықтандыруға арналған. және жоғары қуатты жарықтандыруды қажет ететін нысандар.
Жарықдиодты прожекторлар галогендік прожекторларды энергияны үнемдейтін алмастырғыш болып табылады, қуатты аз тұтынумен олар жоғары жарық тиімділігіне ие.
ҚҚҚ прожекторларын дайындау материалдары мен конструкциясы олардың жоғары механикалық беріктігін және IP65 класы бойынша шаң мен ылғалдан толық қорғауды қамтамасыз етеді.
МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ 17516, МЕМСТ 14254 сәйкес келеді.
- Шығарылатын драйверсіз ықшам орындау.
- Соққыға төзімді корпус.
- Корпус материалы – тиімді жылуды таратуды қамтамасыз ететін алюминий қорытпасы.
- Қуат коэффициенті 0,9-дан кем емес.
- Қорғаудың жоғары дәрежесі.
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау түрі
Бетіне (жүкқұжат)
Жарық ағыны
12000 лм
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Шамның қуаты
150 Вт
Салмақ
2,15 келі
Түс температурасы
4000 К
Жарық тиімділігі
бір Вт-қа 80 лм
Жұм кернеулерінің диапазоны
198...253 Жылы
Корпус материалы
Алюминий
Бұйымның/компоненттің түрі
Көпшілік назарына
Корпустың түсі
Қара
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Жарықты бөлу
Симметриялық (-тер)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Реттелушілік
Айналмалы
Ені
283.0 мм
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Түс температурасы
4000 К
Монтаждау кронштейнімен немесе кронштейнімен
Иә
Шамдардың - жарық көздерінің саны
132
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.)
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Жиынтықта басқару блогы
Иә
Қуат коэффициенті
0,9
Траверсте монтаждау үшін жарамды
Иә
Жарық ағынының шығысы
Шашыраңқы/шағылысқан
Қорғаныш шыны
Шыңдалған, ыстыққа төзімді
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Үлгі немесе орындау
1 фазалы адаптер
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі
20000 сағ
Монтаждау диаметрі - тауашалар
- мм
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Жарық көзі ауыстырылмайды
SMD жарық диодтары
СӨЖ түрі
Д
Жарық сәулесінің бұрышы
Кең жарық шоғы
Доптан қорғаныс - соққыға төзімді орындау
Жоқ
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Сыртқы диаметрі
- мм
Жүйенің максималды қуаты
150 Вт
Жарық шоғының бұрышы
120 °
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Жұмыс температурасының диапазоны
-45...50 °C
Өткізгіш сымдарды төсеу үшін жарамды
Жоқ
Қысқышты монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Жиынтықта шамдардан
Иә
Күңгірттендірілетін
Жоқ
Реңктің немесе диффузордың түсі
Жоқ
Шинаға монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Жарық қарқындылығы қисығының түрі
Д
Биіктігі немесе тереңдігі
28.0 мм
Желілік баудың ұзындығы
0,015 м
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79 (2А сыныбы)
Жиілігі
50 Гц
Тұғырға/еденге монтаждау үшін жарамды
Иә
Тесілген растр немесе тор
Жоқ
Монтаждық ұзындық - тауашалар
- мм
Ұзындығы
355.0 мм
Қорғау сыныбы
I
Номиналды қуат
150 Вт
Монтаждық ені - тауашалар
- мм
Арнайы қолдану
Жоқ
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Прожектор |
| Жарықтандыруды қолдану | Субұрқақтарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ғимараттарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Бассейндерді сыртқы жарықтандыру үшін, Жарнамалық құрылымдарды жарықтандыру үшін |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 150 Вт |
| Жарық ағыны | 12000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Салмақ | 2.15 г |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Түс температурасы | 6500K |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жарық шығару бұрышы | 120 град. |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Қозғалыс сенсоры | Жоқ |
- Бағасы: 22 239 ₸

