Дифференциалдық токтың ажыратқышы РҚБ RESI9 63А 2P 100мА AC SE типі

42 422 ₸
- Бар
- Коды:R9R52263
Қос полюсті қорғаныс өшіру құрылғысы (ҚҚҚ) тікелей немесе жанама жанасу кезінде электр тогының соғуынан, сондай-ақ өрт қаупінен қорғауды қамтамасыз етеді.
Бұл жоғары сезімтал дифференциалды ажыратқышты барлық қуат розеткалары үшін пайдалану ұсынылады.
Бұл талап сонымен қатар ашық ауада орналасқан ванна бөлмесінің кез келген жабдығы үшін міндетті болып табылады.
Бұл өнім EN/IEC 61008-2-1 стандартына сәйкес келеді.
Resi9 - Schneider Electric ұсынған тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарға арналған модульдік жабдықтардың жаңа сериясы
Resi9 сериясының маңызды ерекшелігі оның максималды ажырату қабілеті 6000 А болуы болып табылады.
Құрылымдық ерекшеліктері
Resi9 құрылғылары жоғары баға сегментінің жабдықтарына сәйкес келетін сапаны, сенімділікті және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз ететін оңтайлы баға сегментіне жатады. Біз Resi9 модульдік жабдықтарының жаңа желісінде ескеруге тырысқан көптеген шолуларды мұқият жинап, пысықтап жатырмыз :
- Үйіңіздегі қорғаныстың максималды деңгейін және кез келген басқару сценарийін жүзеге асыруға арналған жабдықтың кең ауқымы
- Сенімділікті қамтамасыз ету үшін ең жоғары сапаны бақылау, оған күмәнданудың қажеті жоқ
- Енді сіз екі түрлі Schneider Electric сериялы құрылғыларды бір қалқанға біріктіре аласыз және сыртқы түрі бұзылмайды - Resi9 және Acti9 барлығы бірдей ақ стильде жасалған
Артықшылықтары
- Барлық автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті – 6000А
- Үш типті электромеханикалық және электронды ВДТ және АВДТ үлкен ассортименті: айнымалы ток, А және А-С
- Автоматты ажыратқыштардағы лездік коммутация механизмі
- DIN-рельске бекітуге арналған қос құлыптар
- Кернеу релелерінің, контакторлардың және импульстік релелердің серияда болуы
- Resi9 модульдік жабдықтары Еуропадағы Schneider Electric зауыттарында шығарылады.
Қолдану нұсқалары
Resi9 модульдік жабдықтар сериясы тұрғын үй құрылысы мен шағын бизнеске арналған
| Серия | Resi9 |
|---|---|
| Өнім түрі | Дифференциалды ток ажыратқышы |
| Полюстердің сипаттамасы | 2P |
| [In] номиналды ток | 63 A |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағып кету тогы бойынша сезімталдық | 100 мА |
| Ағып кету тогынан қорғаудың іске қосылуының кешігуі | Лезде |
| Ағып кету тогынан қорғау класы | АС типі |
| Номиналды ажырату және қосу қабілеті | EN/IEC 61008 стандартына сәйкес Im 500 A |
| Номиналды шартты ток қысқа тұйықталған | Inc 6 kA |
| Сапа белгілері | EAC UA TR |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
|---|---|
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В Айнымалы ток 50/60 Гц |
| Диф бойынша қорғанысты іске қосу технологиясы. | Кернеуге тәуелді емес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миль |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Токтың секіруі | 250 A |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Индикация ҚОСУ/ӨШІРУ |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Қадам 9 мм | 4 |
| Биіктігі | 81 mm |
| Ені | 36 mm |
| Тереңдігі | 73 mm |
| Таза салмақ | 180 g |
| Ендіру тереңдігі | 44 mm |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель типті терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...35 мм2 - қатты Туннель типті терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...25 мм2 - икемді Туннель түріндегі терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...25мм2 - Ұшымен икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 15 mm for Жоғарғы немесе төменгі connection |
| Қатайту сәті | 3,5 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Стандарттар | EN/IEC 61008-1 EN/IEC 61008-2-1 |
|---|---|
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Асқын кернеу санаты | III |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 IEC 60068-1 сәйкес |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -5…40 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…80 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 100 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 42 422 ₸

