Корпус металл ГРЩ SMART 1800х800х600мм IP31 IEK

345 790 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-1800-800-600-31-S
Жіберу 13 мамыр 2026SMART ГРШ жаңа металл корпусы 1600 А дейінгі токтарға арналған төмен вольтты жиынтықты құрылғыларды (ТЖҚ) жасауға арналған.
ГРШ SMART- құрастырудағы көп жылдық тәжірибенің және электротехника саласындағы соңғы техникалық шешімдердің нәтижесі.
SMART ҚТҚ корпусының ерекшелігі оның сенімділігі, ТЖҚ құрамындағы сынақ хаттамаларымен расталған және коммерциялық құрылыс сегментінің қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын функционалдылық болып табылады: сауда, ойын-сауық және логистикалық орталықтар, кеңсе ғимараттары, сондай-ақ ірі тұрғын үй кешендері және басқа да қалалық инфрақұрылым объектілері.
SMART ҚТҚ-ның жоғары көтергіштігі және оның SMART ҚТҚ-мен үйлесімді әмбебап қаңқалық конструкциясы су секциясына ауа ажыратқыштарын орнатуды және қалқандарды бір-біріне ыңғайлы қосуды қоса алғанда, ТЖҚ құрастыру үшін шексіз мүмкіндіктерді қамтамасыз етеді.
Бізбен сіз кез келген конфигурациядағы 4000А дейінгі ГРШ құрастыруға тапсырыс бере аласыз
Корпустың артықшылықтары
- Құрастырмалы-жиналмалы конструкция.
- Арматураланған қаңқа (болат 2 мм).
- Ауа ажыратқыштарының кез келген түрін орнатуға арналған керек-жарақтар.
- Екі жақты техникалық қызмет көрсету (алынбалы артқы панель).
- Шиналық жүйені (немесе кабельді енгізуді) оңай орнату үшін алынбалы шатыр.
- Артқы панельдің орнына орнату мүмкіндігі бар қайтымды есік.
- Аксессуарлардың ҚБ SMART-мен үйлесімділігі.
- ТЖҚ құрамындағы сынақтар хаттамасы.
- МЕМСТ Р 51321.1 сәйкестік сертификаты (температураның жоғарылауына және электродинамикалық тұрақтылыққа).
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток | 1600 А дейін |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | бөлек тапсырыс беріледі |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Орнату түрі | Едендік |
| Металдың қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдалану температурасы | -60…40 °C |
| Модульдер саны | - |
| Есік түрі | Дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 2.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 2.0 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 2 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 2 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 2 мм |
| Салмақ | 55 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пассивті желдету | Шкафтың қақпағында, Шкафтың негізінде |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 345 790 ₸
- Қаптау тәсілі: Есігі бар раманың жиынтығы - 1 дана. Рама - 1 дана. Артқы қабырға - 1 дана. Тұтастырма - 4 дана. Төбесі - 1 дана. Құлып - 2 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.

