Авариялық ауыстырып қосқыш қалқан ЩАП-53-312NX 100А 10кА 400В IP31 моноблок

255 975 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAP-53312-NX
Жіберу 07 сәуір 2026Сипаттамасы
Авариялық ауыстырып–қосқыш қалқан (ҚТҚ) - негізгісі істен шыққан жағдайда жүктемені бір қуат көзінен екіншісіне автоматты түрде ауыстыруға арналған құрылғы.
ЩАП электрмен жабдықтауда ұзақ уақыт үзілістерге жол берілмейтін аса маңызды жүйелерде электр энергиясын үздіксіз беруді қамтамасыз ету үшін пайдаланылады.
ЩАП-53-312NX-2801 АВР NXZM блогымен жабдықталған.
ЩАП қолдану
-
Өнеркәсіптік кәсіпорындар
Өндірісте тоқтап қалудың алдын ала отырып, жабдықтың сенімді электрмен жабдықталуын қамтамасыз ету үшін қолданылады. -
Медициналық мекемелер
Қарқынды терапия жабдықтарын, операциялық бөлмелерді және зертханаларды үздіксіз қуаттандыру үшін қолданылады. -
Тұрғын және коммерциялық ғимараттар
Лифттердің, жарықтандыру жүйелерінің, бейнебақылау камераларының және дабылдардың жұмысын қамтамасыз ету үшін орнатылған. -
Деректерді өңдеу орталықтары (ДӨО)
Серверлерге, желілік жабдықтарға және деректерді сақтау жүйелеріне резервтік қуат береді. -
Көлік инфрақұрылымы
Вокзалдарда, әуежайларда және метрополитендерде жарықтандыру, сигнал беру және басқару жүйелерін қуаттандыру үшін қолданылады.
NXZM блогы бар қысқышты пайдаланудың артықшылықтары
- Процесті автоматтандыру: Негізгі және резервтік қуат көздері арасында ауысу үшін адамның араласуы қажет емес.
- Ықшам және ыңғайлы орнату: NXZM-125S/3B шағын өлшемдерімен ерекшеленеді, бұл орнатуды және қолданыстағы электр тізбектеріне біріктіруді жеңілдетеді.
- Жоғары сенімділік: Қуат көздері арасында ауысқан кезде құрылғының тұрақты жұмысы.
- Әмбебаптығы: Генераторлар мен желілерді қоса алғанда, әртүрлі қуат көздерімен пайдалануға жарамды.
- Энергия тиімділігі: Коммутация кезінде энергия шығынын азайтады.
- Қорғаныс: Қысқа тұйықталудан, шамадан тыс жүктемеден және басқа да төтенше жағдайлардан қорғау механизмдерімен жабдықталған.
- Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны: Әртүрлі жұмыс жағдайларына жарамды.
- Стандарттарға сәйкестік: Құрылғы халықаралық сапа және қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді, бұл оның сенімділігін растайды.
ЩАП пайдалану объектілерде тұрақты энергиямен жабдықтауды қамтамасыз етуге, жабдықтың жұмысындағы ықтимал іркілістерді барынша азайтуға және аса маңызды жүйелерді қорғауға мүмкіндік береді.
Жұмыс логикасы
- Қысқышты іске қосу үшін қуатты 1А 1В 1С және 2А 2В 2С терминалдарына қосу керек;
- ЩАП автоматты режимде және қолмен режимде жұмыс істейді.
- Желі параметрлерін екі кірісте басқарыңыз, резервтік енгізу қалыпты параметрлерде іске қосылады.
- Электрмен жабдықтау схемасы: екі кіріс - тұтынушы.
- Параметрлерде жұмыс режимдерін таңдау: желі-автоматты түрде қайтарылатын желі (әдепкі бойынша орнатылған); желі-автоматты түрде қайтарылмайтын желі; желі-генератор;
- Негізгі кіріс өшірілген кезде автоматика тұтынушыны екінші кіріске ауыстырады, ал негізгі кірістегі кернеу қалпына келтірілгенде автоматты түрде қайтарылады.
- Ауыстыру уақыты 1-2 секунд.
- ЩАП генераторды іске қосу үшін контактілермен жабдықталған (генераторда кернеуді реттеу блогы немесе АВР блогы қажет)
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х25 мм артық емес
ЩАП аспалы металл корпуста жасалған ШМП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 ТИТАН 3 ИК;
Кіріспе бөлім
- Екі кірісті 1QF және 2QF-ке қосыңыз: Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 100А 10кА С KARAT IEK - 2 дана;
- Схемаға сәйкес N өткізгішті қосыңыз: ШНИ-8х12-6-КС-С "Тіреуіш" типті құрама DIN-изолятордағы N "нөл" шинасы;
- Қайта өткізгішті схемаға сәйкес жалғаңыз: Жиынтық қысқыш ЗНИ-35PEN 35мм2 (JXB-жер) IEK;
АДБ басқару блогы:
- Резервті автоматты енгізу блогы NXZM-125S/3B 125A 25kA CHINT қашықтан басқару панелі;
- РАҚ басқару панелі қалқанның есігіне шығарылған;
- Басқару және сигнализация тізбектерінің өткізгіштері кемінде 0,75 мм2 мыс МЕМСТ;
Индикация және сигнализация
- HL1 және HL3 сигналдық шамдары шкаф есігіндегі қызыл "НЕГІЗГІ ЖҰМЫС" "РЕЗЕРВТІК ЖҰМЫС"
- Шкафтың есігіндегі сары HL2 және HL4 сигналдық шамдары "НЕГІЗГІ АПАТ" "РЕЗЕРВТІК АПАТ"
Кететіндер секциясы
- Жүктемені қосу L1 L2 L3: Кіріспе қуат терминалы КВС 6-50мм2 160А 3 қатарлы сұр IEK;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- N/PE шиналары ШНИ-8х12-6-КС-С жиынтықта кететіндер үшін;
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 2 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 2-1 моноблок генератор |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-100 |
- Бағасы: 255 975 ₸



