Оператор панелі ETG 4.3" резистивті USB RS485/232 24ВDC металл IP65 ONI

159 852 ₸
- Бар
- Коды:ETG-CP-043
Сипаттамасы
Оператор панелі (HMI, Human Machine Interface) оператордың өнеркәсіптік жабдықпен, автоматтандыру процестерімен және басқару жүйелерімен өзара әрекеттесуі үшін пайдаланылады.
Ол деректерді визуализациялауға, процестерді нақты уақытта басқаруға және жабдықтың күйін бақылауға мүмкіндік береді.
ONI операторының барлық панельдері ауыр өнеркәсіптік пайдалану жағдайларына бейімделген және реттелетін қолданбаларды жасауға арналған бағдарламалық құрал тегін жеткізіледі.
Бұл заманауи және жоғары сапалы жабдық, оны таңдағаннан кейін сапаның, сенімділіктің және құнның оңтайлы арақатынасын бұдан былай іздемейсіз.
Қолдану
-
Өнеркәсіптік кәсіпорындар:
- Өндірістік процестерді автоматтандыру.
- Жабдық параметрлерінің мониторингі.
- Технологиялық желілерді баптау және басқару.
-
Энергетика:
- Электр станциялары мен қосалқы станциялардың жағдайын бақылау.
- Энергия тарату жүйелерін басқару.
-
Көлік:
- Көлік жүйелерін автоматтандыру.
- Қауіпсіздік және мониторинг жүйелерін басқару.
-
Коммуналдық шаруашылық:
- Жылыту, желдету және кондиционерлеу жүйелерін (ЖЖЖ) басқару.
- Сумен жабдықтау және тазалау жүйелерін бақылау.
-
Қойма және логистикалық сала:
- Сұрыптау және есепке алу процестерін автоматтандыру.
- Сақтау жүйелерін бақылау.
Артықшылықтары
-
Эргономикасы және пайдаланудың қарапайымдылығы:
- Сыйымдылығы 7 дюймдік мультисенсорлы дисплей жоғары сенсорлық сезімталдықты және мульти-сенсорлық қимылдарды қолдауды қамтамасыз етеді, бұл басқаруды жеңілдетеді.
- 128:75 арақатынасы (1024x600 ажыратымдылығы) және 24 биттік түсті репродукция сапалы және анық кескінді қамтамасыз етеді.
- Ультра жұқа орындау.
-
Өнімділік:
- 600 мГц жиілігі бар қуатты Cortex A8 процессоры деректерді жылдам өңдеуді, интерфейстің бірқалыпты жұмысын және күрделі графикалық қосымшаларды қолдауды қамтамасыз етеді.
-
Қосылудың кең мүмкіндіктері:
- Перифериялық құрылғыларды қосуға және деректермен алмасуға арналған USB порттарының (1xHost, 1xSlave) болуы.
- Әр түрлі өндірістік жабдықтармен және контроллерлермен өзара әрекеттесу үшін 2x RS485/232 қолдау.
- Жергілікті желілерге интеграциялауға және қашықтан басқаруға арналған Ethernet порты.
- Тегін ONI Visual Studio әзірлеу ортасы
- Панельдер мен оларға қосылған ПЛК арасында тікелей деректер алмасу.
-
Сенімділік және орнықтылық:
- Өнеркәсіптік стандарттарға сәйкес келетін 24В тұрақты ток көзінен қуат алады.
- Асқын кернеулерден қорғау, бұл электрмен жабдықтаудың тұрақсыздығы жағдайында жұмыстың сенімділігін арттырады.
- Берік пластикалық корпус сыртқы әсерлерге төзімділігін сақтай отырып, конструкцияның жеңілдігін қамтамасыз етеді.
-
Жан-жақтылық:
- Стандартты интерфейстер мен байланыс хаттамаларын қолдаудың арқасында әртүрлі салаларда қолдану мүмкіндігі.
- Қолданыстағы автоматтандыру жүйелерімен біріктірудің қарапайымдылығы.
- Тінтуір мен пернетақтаны қосу мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| Оператор тақтасының түрі | Сенсорлық панель |
| Ұтқырлық операторының панелінің түрі | Ендірілген |
| Оператор тақтасының деректерін енгізу әдісі | Сенсорлық |
| Жад картасының слоттары | microSD |
| Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған интерфейс | RS232, RS485, USB |
| Wi-Fi болуы | Жоқ |
| Ethernet | Иә |
| Қоршаған ортаның максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Қоршаған ортаның минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Салмақ | 0.62 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тамақтандыру | 24В тұрақты ток |
| Дисплейдің сипаттамалары | |
| Оператор тақтасының экран түрі | Түсті сенсорлық |
| Сенсорлық экран түрі | Резистивті |
| Экран диагоналы | 4.3 дюйм |
| Экран ажыратымдылығы | 480×270 |
| Жарықтық | 420 cd/m² |
| Процессордың сипаттамалары | |
| Процессор өндірушісі | Басқа |
| Процессордың жиілігі | 600 МГц |
| Жедел жадының сипаттамалары | |
| Жедел жад түрі | DDR3 |
| ЖЖҚ көлемі | 128 MB |
| Қуат көзінің сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 130 мм |
| Ұзындығы | 29 мм |
- Бағасы: 159 852 ₸

