null

2 004 ₸
- Бар
- Коды:BR-R21-16-K10-F
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"BRITE" IEK электр қондырғыларының сериясы – бұл үйлесімді дизайн және еуропалық тәсіл, пайдалану сенімділігі және тартымды баға.
"BRITE" топтамасында премиум-класты материалдар пайдаланылған. Түстер палитрасы мен кең ассортимент тұрғын үй және коммерциялық жылжымайтын мүлікті салу мен жөндеудегі барлық мәселелерді шешуге, заманауи интерьерлерді бір стильде орындауға мүмкіндік береді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- 10 түрлі-түсті шешімдер.
- 3 бірегей фактуралар.
- Кең ассортимент.
- Жоғары сапалы материалдар.
- Әмбебаптық және өзара алмасымдылық.

Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесімен |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
| Номин ток, А | 16 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 4 |
| Хабарламалар саны | 2 |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Мөлдір | Жоқ |
| Құлыпталатын - - -ая | Жоқ |
| Итергішпен бірге | Жоқ |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Ток бойынша қорғаныс | Жоқ |
| Миниатюралық сақтандырғышпен | Жоқ |
| Арнайы тамақтандыру | Арнайы тамақтануды қажет етпейді |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Саңылауларда және бұрандаларда |
| Материал | Пластик |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Номин ток, А | 16 |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| VDE-ге сәйкес ауыр жағдайлар үшін | Жоқ |
| Құрылғының ені, мм | 125.1 |
| Құрылғының биіктігі, мм | 84.1 |
| Құрылғының тереңдігі, мм | 43.9 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 40.0 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Бақылау шамымен | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Фазалар саны | 1 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Монтаждау қорабының мин ендіру тереңдігі, мм | 40 |
| Бактерияға қарсы өңдеу | Жоқ |
| Қосылатын розеткалар саны | 2 |
| Символдар немесе индикация | Белгілеусіз |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 2 |
| Корпустың түсі | сарғыш |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 230 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 84 мм |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 2 004 ₸

