null

2 062 ₸
- Бар
- Коды:BR-R24-16-K02-F
Сипаттамасы
Жерге тұйықталған және қауіпсіздік перделері бар 16А қос розетка кіріктірілген перделердің арқасында қосымша қауіпсіздікті қамтамасыз ете отырып, екі электр құрылғысын бір уақытта қосуға арналған.
Розетканың бұл түрі ток өткізетін элементтермен кездейсоқ жанасуды болдырмау маңызды жерлерде пайдалану үшін өте қолайлы.
Розетканың ерекшеліктері
-
Жерге тұйықтау
- Токтың ағып кетуінен қорғауды қамтамасыз етеді және электр тогының соғу қаупін азайтады.
-
Қорғаныш перделер
- Розетканың ішіне бөгде заттардың кіруіне жол бермейтін арнайы механизм.
- Жалюзи екі шанышқы бір уақытта басқанда ғана ашылады, бұл кездейсоқ тұйықталуды болдырмайды.
-
Қос конструкция
- Кеңістікті үнемдейді және қосымша розеткаларды орнатпай-ақ бірден екі құрылғыны қосуға мүмкіндік береді.
Қос розетканың артықшылықтары
- Кеңістікті үнемдеу
- Қосымша розеткаларды орнатуды қажет етпей, екі құрылғыны бір уақытта қосуға мүмкіндік береді.
- Орнату оңай
- Стандартты розеткаға орнатылады.
- Функционалдық
- Жерге қосылған құрылғылардың сенімді қосылуын қамтамасыз етеді.
- Қолжетімді баға
- Екі бөлек розетканы орнатумен салыстырғанда, қос розетка шығындарды үнемдейді.
Пайдалану жөніндегі ұсынымдар
-
Қуатты аспаптарды қосу
- Қосылған құрылғылардың жалпы қуаты 16А (3,5 кВТ) аспауын қадағалаңыз.
-
Балалар бөлмелерінде орнату
- Қорғаныш перделері бар розеткалар ток өткізетін бөліктермен кездейсоқ жанасу мүмкіндігін болдырмау үшін балалар орналасқан орындар үшін міндетті болып табылады.
-
Орнату орнын таңдау
- Розеткаларды ылғалдан немесе ластанудан қорғауды қамтамасыз ететін ыңғайлы биіктікке қойыңыз.
- Асүйлер мен ванна бөлмелері үшін су өткізбейтін үлгілерді қарастырыңыз.
-
Электр желісінің жағдайы
- Сымдардың қауіпсіздік талаптарына сәйкес келетініне және 16А токқа төтеп бере алатынына көз жеткізіңіз.
Жерге тұйықталуы және қорғаныш перделері бар қос розетка — бұл функционалдылық пен қорғаныс маңызды кез келген жағдайда құрылғыларды қауіпсіз және ыңғайлы қосу үшін оңтайлы шешім.
IEK ұсынған BRITE электр қондырғыларының сериясының негізгі артықшылықтары
IEK ұсынған BRITE электр қондырғыларының сериясы функционалдылыққа, эстетикаға және сенімділікке қойылатын заманауи талаптарды ескере отырып жасалған.
1. Жоғары сапа және сенімділік
- Сапалы материалдарды пайдалану: Корпустар мен ішкі элементтер тозуға төзімді пластиктен және металдардан жасалған, бұл беріктікті қамтамасыз етеді.
- Стандарттарға сәйкестік: Сериядағы барлық өнімдер ресейлік және халықаралық қауіпсіздік стандарттарына сәйкес сертификатталған.
- Жоғары механикалық беріктік: Соққыларға және кездейсоқ зақымдарға төзімділік.
- "BRITE" топтамасында премиум-класты материалдар пайдаланылған.
- Заманауи стиль: Ықшам дизайн классикалықтан минимализмге дейін әртүрлі стильдегі интерьерлерге тамаша сәйкес келеді.
- Әмбебап түстік палитра: Бұйымдар кез келген үй-жайға жарамды негізгі түстерде (ақ, кілегей және т.б.) қол жетімді.
- Ыңғайлы конструкция: Механизмдер стандартты розеткаларға оңай орнатылады, бұл орнатуды жеңілдетеді.
- Ауыстырудың анықтығы: Механизмдер бірқалыпты және анық іске қосуды қамтамасыз етеді.
- Серия объектіні кешенді жабдықтауға арналған ажыратқыштарды, розеткаларды, диммерлерді, түймелерді және басқа элементтерді қамтиды.
- Негізгі және арнайы құрылғылар (мысалы, ылғалдылығы жоғары бөлмелер үшін су өткізбейтін үлгілер) қол жетімді.
- Түстер палитрасы тұрғын үй және коммерциялық жылжымайтын мүлікті салу және жөндеу кезіндегі барлық мәселелерді шешуге, заманауи интерьерлерді бір стильде орындауға мүмкіндік береді.
- BRITE сериясы жоғары сапаны қолжетімді бағамен үйлестіреді, бұл өнімдерді тұтынушылардың кең ауқымы үшін тартымды етеді.
- Температураға төзімділік: Материалдар температураның айтарлықтай ауытқуы кезінде де өз қасиеттерін сақтайды.
- Өшуге төзімділік: Корпустың түсі ұзақ уақыт сақталады.
- Экологиялық стандарттар талаптарын ескере отырып дайындау.
- Денсаулыққа зиянды компоненттері жоқ материалдарды пайдалану.
- IEK — өзін сапалы электротехникалық бұйымдарды өндіруші ретінде танытқан танымал және сенімді бренд.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- 10 түрлі-түсті шешімдер.
- 3 бірегей фактуралар.
- Кең ассортимент.
- Жоғары сапалы материалдар.
- Әмбебаптық және өзара алмасымдылық.

Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесімен |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Иә |
| Номин ток, А | 16 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 4 |
| Хабарламалар саны | 2 |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Мөлдір | Жоқ |
| Құлыпталатын - - -ая | Жоқ |
| Итергішпен бірге | Жоқ |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Ток бойынша қорғаныс | Жоқ |
| Миниатюралық сақтандырғышпен | Жоқ |
| Арнайы тамақтандыру | Арнайы тамақтануды қажет етпейді |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Саңылауларда және бұрандаларда |
| Материал | Пластик |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Номин ток, А | 16 |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| VDE-ге сәйкес ауыр жағдайлар үшін | Жоқ |
| Құрылғының ені, мм | 125.1 |
| Құрылғының биіктігі, мм | 84.1 |
| Құрылғының тереңдігі, мм | 43.9 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 40.0 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Бақылау шамымен | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Фазалар саны | 1 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Монтаждау қорабының мин ендіру тереңдігі, мм | 40 |
| Бактерияға қарсы өңдеу | Жоқ |
| Қосылатын розеткалар саны | 2 |
| Символдар немесе индикация | Белгілеусіз |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Қара |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 230 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| Қорғаныс перделері | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 84 мм |
| Ені | 125 мм |
- Бағасы: 2 062 ₸

