ҚББ басқару бекеті-15-21.121- 54У2 түйме қызыл және қара түсті

7 735 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ET054487
Жіберу 03 мамыр 2026Сипаттамасы
ҚББ басқару бекеті-15-21.121- 54У2 - электр қозғалтқыштарын және басқа механизмдерді басқаруға арналған өнеркәсіптік құрылғы.
Ол әдетте процестерді қашықтан немесе қолмен басқаруды қажет ететін автоматтандыру жүйелерінде қолданылады.
Құрылғының конструкциясы басқару элементтерін қоршаған орта әсерінен және механикалық зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді.
Қолдану:
- Машина жасау.
- Энергетика.
- Тау-кен өнеркәсібі.
- Химия және мұнай-химия өнеркәсібі.
- Электр энергиясын өндіру және тарату.
Үлгілік міндеттерге электр қозғалтқыштарын, конвейерлерді, сорғыларды, желдеткіштерді және басқа құрылғыларды басқару кіреді.
Артықшылықтары:
- Сыртқы әсерлерге төзімділік: Корпусты қорғау класы құрылғыны шаң, ылғалдылық немесе коррозиялық ортада пайдалануға мүмкіндік береді.
- Сенімділік: Электрлік және механикалық сенімділіктің жоғары деңгейі.
- Әмбебаптығы: Механизмдердің кең ауқымын басқару үшін пайдаланылуы мүмкін.
- Орнату және техникалық қызмет көрсету оңай.
- Төзімділік: Жоғары сапалы материалдарды қолдану арқылы коррозияға төзімділік.
ӨҚБ-15-21.121- 54У2 - электр жетектері мен механизмдерін сенімді басқаруды қажет ететін өнеркәсіптік автоматтандыру жүйелерінде қолдануға жарамды сенімді және әмбебап құрылғы.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды жұмыс кернеуі, Ue, В | 440В DC, 660В AC |
| Номиналды жұмыс кернеуі, Ue | 440В DC, 660В AC |
| Коммутациялық тозуға төзімділік, циклдар бойынша | 1 000 000 |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Климаттық орындалуы және орналастыру санаты | У2 |
| Бұйымның атауы | батырмалық басқару бекеті ПКУ-15-21.121 |
| Корпус (қабық) материалы | металл |
| Аппараттың тік қатарларының саны | 1 |
| Аппараттың көлденең қатарларының саны | 2 |
| Орнатылатын батырмалық ажыратқыштардың түрі мен саны | ВК30-10-11110-54 қара түйме-1 дана; ВК30-10-11110-54 қызыл түйме-1 дана. |
| Сыртқы сымдарды енгізуге арналған без түрі | PG 19 |
| Габариттік өлшемдері LхHхB, мм | 156x100x94 |
| Байланыстар түрі | 1Н+1НЗ |
| Пайдалану шарттары | қалқа астында |
| Номиналды жылу тогы, Ith, А | 10A |
| Сыртқы өткізгіштердің қимасы, мм2 | 0,75-2,5 |
| Жұмыс жағдайы | Тік, көлденең |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...+40 °С |
| Басқару элементтерінің (аппараттарының) саны | 2 |
| Коммутациялық аппаратураға арналған қондыру тесігінің диаметрі, мм | Ø 30 |
| Орнату тәсілі | тегіс бетке |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Электротехник |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түйме пішіні | Цилиндрлік |
| Түймелер саны | 2 д. (дана) |
| Кернеу | 660 В |
| Позицияны бекіту | Жоқ |
| Корпус материалы | Металл |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 94 мм |
| Биіктігі | 156 мм |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 7 735 ₸


