Қатты күйдегі реле OSS-2 25А 380В AC 3-32В DC ONI

7 069 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:OSS-2-3-25-B
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Қатты күйдегі реле OSS-1 25А 380В AC 3-32В DC ONI компаниядан IEK — бұл жоғары қуатты жүктемелерді басқаруға мүмкіндік беретін заманауи және сенімді құрылғы.

Артықшылықтары:
- Жоғары сенімділік: Қатты күйдегі реледе механикалық контактілер жоқ, бұл оны тербелістерге, соққыларға және кернеудің төмендеуіне төзімдірек етеді.
- Ұзақ қызмет ету мерзімі: механикалық бөлшектердің болмауы реленің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді, бұл электромеханикалық релелердің қызмет ету мерзімінен айтарлықтай асып түседі.
- Жылдам іске қосу уақыты: Қатты күйдегі реле 10 мс-тан аз жоғары іске қосу жылдамдығымен ерекшеленеді, бұл оны автоматтандыру және басқару жүйелерінде пайдалану үшін өте қолайлы етеді.
- Тыныш жұмыс: механикалық бөлшектердің болмауы реленің тыныш жұмыс істеуін қамтамасыз етеді, бұл әсіресе тұрғын және кеңсе бөлмелерінде маңызды.
- Шамадан тыс жүктемелерге төзімділік: Қатты күйдегі реле шамадан тыс жүктемелерге жоғары төзімділікке ие, бұл оны пайдалануды қауіпсіз етеді.
- Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны: реле 3-32В тұрақты ток диапазонында жұмыс істейді, бұл оны әртүрлі басқару жүйелерімен үйлесімді етеді.
- Токтарды 25А дейін коммутациялау.
- Коммутацияланатын кернеудің кең диапазоны: 24-380 VAC.
Қолдану:
- Өнеркәсіптік қондырғылар: өнеркәсіптік процестерді басқару және автоматтандыру жүйелерінде кеңінен қолданылады.
- Жарықтандыру жүйелері: реле шамдарды басқару үшін пайдаланылуы мүмкін, мысалы, шамдарды автоматты түрде қосу/өшіру жүйелерінде.
- Жылыту және желдету жүйелері: сорғыларды, желдеткіштерді және басқа құрылғыларды қосу/өшіру сияқты жылыту және желдету жүйелерін басқару үшін қолданылады.
- Қауіпсіздік жүйелері: реле қауіпсіздік жүйелерінде, мысалы, дабылдарды, құлыптарды және басқа құрылғыларды басқару үшін пайдаланылуы мүмкін.
- Ғимараттарды автоматтандыру жүйелері: ғимараттардағы жарықтандыру, жылыту, желдету, ауаны баптау сияқты әртүрлі жүйелерді басқару үшін қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
|
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 5 мс |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 25 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 34 мм |
| Биіктігі | 44 мм |
| Ені | 58 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Катушканың номиналды кернеуі | 3-32В DC |
- Бағасы: 7 069 ₸


