Хомут кабельный ХКн 4.8х450мм нейлон (упаковка/100шт) белый IEK

3 026 ₸/қаптама
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UHH31-D048-450-100
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хомут кабельный 4.8х450мм нейлон (100шт/упаковка) IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыт түрі | Пластикалық |
| Қамытты қолдану аясы | Кабельдерге арналған |
| Қамыттың материалы | Нейлон |
| Минималды қысу диаметрі | 5 мм |
| Максималды қысу диаметрі | 120 мм |
| Жолақ ені | 4.8 мм |
| Жолақтың қалыңдығы | 1 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 75 град. |
| Түсі | Ақ |
| қаптама | Бума |
| Жолақ ұзындығы | 450 мм |
- Бағасы: 3 026 ₸/қаптама

