КСС ЩУКН8821-4307-PLRSFB 200А 2х37кВт 35кА 400В IP54 ONI басқару қалқаны бірқалыпты іске қосу

989 642 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUKN-88214307-PLRSFB
Жіберу 18 сәуір 2026Сипаттамасы
Әрқайсысының қуаты 37 кВТ болатын екі сорғысы бар кәріздік сорғы станциясы (КСС) тұрмыстық, өндірістік және нөсерлі ағынды суларды канализация жүйелеріне жіберуге арналған.
Ол жер бедерінің төмендігіне немесе ағынды суларды тазарту қондырғысына дейінгі қашықтыққа байланысты ағынды суларды гравитациялық тасымалдау мүмкін болмаған жағдайларда қолданылады.
Жұмыс принципі
- Ағынды суларды жинау – кіретін ағынды сулар қабылдау цистернасында жиналады.
- Сорғылардың жұмысы – сұйықтықтың белгілі бір деңгейіне жеткенде, бір немесе екі сорғы қосылады (автоматты түрде немесе қолмен).
- Ағынды суларды айдау – сорғылар ағынды суларды ағынды суларды тазарту қондырғысына немесе магистральдық коллекторға тасымалданатын қысымды құбырға айдайды.
- Автоматтандыру – басқару жүйесі қалқымалы немесе ультрадыбыстық датчиктер арқылы сұйықтық деңгейін бақылайды және жүктемеге байланысты сорғылардың жұмысын басқарады.
Артықшылықтары
- Сенімділік – екі сорғының болуы резервтеуді қамтамасыз етеді (біреуі істен шыққан жағдайда, екіншісі жұмысын жалғастырады).
- Автоматтандыру – станцияны басқару оператордың тұрақты қатысуынсыз автоматты режимде жүзеге асырылуы мүмкін.
- Үнемділік – сорғылардың кезектесу режимінде жұмыс істеу мүмкіндігі жабдықтың тозуын азайтады және қызмет ету мерзімін ұзартады.
- Жоғары өнімділік – жоғары қуатты сорғылар ағынды сулардың үлкен көлемін тиімді айдай алады.
- Ықшамдылық – шектеулі кеңістіктерде орнату мүмкіндігі.
Қолдану салалары
- Муниципалдық кәріз жүйелері.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар.
- Сауда-ойын-сауық кешендері, бизнес-орталықтар.
- Тұрғын шағын аудандар мен қала сыртындағы кенттер.
- Жанар-жағармай құю станциялары, қонақ үйлер мен мейрамханалар.
Жұмыс сызбасы

Логикалық реле арқылы басқарылатын КСС артықшылықтары
- Бағдарламалық инверсия және кондуктометриялық датчиктердің сезімталдығын баптау
- Сорғылардың қызмет көрсету аралықтарын және тозу біркелкілігін арттыру
- Сорғыларды іске қосу түрін таңдау
- Сорғыларды өнімділігі жеткіліксіз болғанда немесе жұмысшының істен шығуы кезінде автоматты каскадты басқару
- Қозғалтқыштардың жұмыс істеу уақытын бақылау
- Жұмыс режимін таңдау: дренаж немесе толтыру
- Сорғы станциясының қызмет көрсету аралықтарын орнату және бақылау
- Сорғылардың жұмыс элементтерін ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғанда "жабысып қалудан" қорғау
- Сорғыны құрғақ жүрістен және қызып кетуден қорғау
- Пайдаланылатын датчиктердің саны мен түрін таңдау мүмкіндігі
- Жұмыс логикасын өзгерту және жаңа жүйелер мен функцияларды басқару жүйесіне интеграциялау мүмкіндігі
- Қашықтан диспетчерлеу және басқару
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х95мм2 артық емес;
ЩУКН аспалы металл корпуста жасалған ШМП-7-0 (1400х650х300мм) У2 IP54 IEK;
Кіріспе бөлім
- 400В айнымалы ток қуатын 1А 1В 1С терминалдарына қосу: КВС 35-150мм2 сұр 320А IEK кіріспе қуат терминалы;
- Желілерді қорғау: Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 125А 35кА IEK - 2 дана;
- Желіні қорғау: Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 220-460В айнымалы ток ONI;
- Басқару сигналдарын схемаға сәйкес терминалдарға қосу;
- PE және N өткізгіштері схемаға сәйкес терминалдарға қосылады;
Басқарманың негізгі функциялары
- Қолмен басқару режимі - ИӘ;
- Автоматты режим - ИӘ (деңгей датчиктерінен айнымалы токтың 230В басқару сигналы);
- Сорғылардың жұмыс режимі: НЕГІЗГІ-РЕЗЕРВТІК;
- Реверс - ЖОҚ;
Басқару блогы
- Логикалық реле PLR-S CPU1206(R) 12DI/6AO RS485 220В айнымалы ток ONI қалқанымен;
- PLR-S 8DI/8DO 12-24В DC ONI кеңейту модулі;
Желдету
Индикация және басқару (қалқанның есігінде)
- SA1 "ҚОЛМЕН-АВТОМАТТЫ" қосқышының жұмыс режимдерін таңдау;
- Сигналдық шам HL1 ақ "ЖЕЛІ";
- Сигналдық шам HL2 қызыл "СОРҒЫ ЖҰМЫСЫ №1";
- Сигналдық шам HL4 қызыл "СОРҒЫ ЖҰМЫСЫ №2";
- HL3 қызыл сигнал шамы "№1 АПАТТЫҚ СОРҒЫ";
- HL5 қызыл сигнал шамы "№2 АПАТТЫҚ СОРҒЫ";
- SB1 "АВАРИЯЛЫҚ ТОҚТАТУ" басқару түймесі;
- Басқару түймесі SB2 SB3 "БАСТАУ-ТОҚТАТУ";
- Басқару түймесі SB4 SB5 "БАСТАУ-ТОҚТАТУ";
- Мыс басқару және сигнализация тізбектерінің өткізгіштері 0,75мм2 кем емес МЕМСТ;
Кететіндер секциясы
- УПП SFB 3Ф 380В 37кВт 75А Уупр 110-220В Modbus ONI 2 дана;
- Мыс басқару және сигнализация тізбектерінің өткізгіштері 0,75мм2 кем емес МЕМСТ;
- Электр қозғалтқышты қосу терминалдары U V W;
- Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Пайдалану жөніндегі ұсынымдар
- Тұрақты техникалық қызмет көрсету – сорғыларды, деңгей датчиктерін, электр жабдықтарын тексеру.
- Қабылдау цистернасын тазалау – шөгінділерді кетіру, бітелудің алдын алу.
- Автоматика жұмысын бақылау – датчиктер мен басқару блогын тексеру.
- Қозғалтқыштардың дірілі мен температурасын бақылау – ақауларды ерте анықтауға мүмкіндік береді.
- Түпнұсқалық жиынтықтауыштарды пайдалану – жабдықтың қызмет ету мерзімін арттырады.
Осы ұсыныстарды орындау сорғы станциясының үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді және оның пайдалану мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | КСС басқару қалқаны |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35 |
- Бағасы: 989 642 ₸

