Пластикалық қалқан Ендірілетін 4X12 Ақ Practibox S

48 252,96 ₸
- Бар
- Коды:135544
Сипаттамалары
Бейне
Тауардың сипаттамасы
Practibox S сериялы пластикалық қалқан модульдік жабдықты орнатуға арналған. Қалқанның беткі панелі кез келген интерьерге мінсіз үйлеседі, өйткені оның кез келген текстурасы бар қабырғаларға жарамды өткір жиектері жоқ жұмсақ дөңгелектелген пішіндері бар. Practibox S сериясының заманауи технологиялық дизайны беделді халықаралық сыйлыққа ие болды. Қайтымды беткі панельдің арқасында қалқанды оңға немесе солға ашылатын есікпен орнатуға болады. Бұл ретте есіктің ашылу бұрышы 180° құрайды, бұл оған қызмет көрсетуді барынша жеңілдетеді. Practibox S қалқаны орнатуға және орнатуға толығымен дайын: бейтарап және жерге тұйықталған шиналар, таңбалау жапсырмалары, сондай-ақ бос орындарға арналған тығындар кіреді. Қалқанның DIN рельстері арасында, сондай-ақ корпустың артында және бүйірлерінде сымдарды өткізуге жеткілікті орны бар. ДИН-рейкалары бар алмалы-салмалы шасси қалқаның сыртында жабдықты алдын ала сымдауды орындауға мүмкіндік береді. Кабельдерді немесе құбырларды тікелей енгізу үшін шкафтың периметрі бойынша кесілген тесіктер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 105 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 765 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 4 |
| Модульдер саны | 48 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 48 252,96 ₸



