Шам AD22DS(LED)матрица d22мм көк 36В AC/DC IEK

716 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:BLS10-ADDS-036-K07
Жіберу 18 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 22 мм және көк түсті LED матрицасы бар жарықсигналды AD22DS шамы электр тізбектерінің күйін индикациялауға арналған.
Ол әртүрлі қолданбаларда, соның ішінде электр қалқандары мен өнеркәсіптік жабдықтарда кеңінен қолданылады.
AD22DS (LED) шамының артықшылықтары:
- Төзімділік: Шамның қызмет ету мерзімі 10 жылға дейін жетеді, бұл ауыстыру және техникалық қызмет көрсету шығындарын айтарлықтай азайтады.
- Энергия тиімділігі: Жарықдиодты шамдар дәстүрлі шамдармен салыстырғанда энергияны аз пайдаланады, бұл оларды үнемді етеді.
- Әмбебаптығы: шам айнымалы (AC) және тұрақты (DC) кернеулерде жұмыс істейді, бұл оны әртүрлі жүйелерде пайдалануға мүмкіндік береді.
- Кепілдік: өндіруші 5 жыл кепілдік береді, бұл өнімнің жоғары сапасы мен сенімділігін көрсетеді.
Қолдану:
- Электр қалқандары: шам жабдықтың жұмыс жағдайын көрсету үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік жабдық: олардың жағдайын визуалды бақылау үшін әртүрлі машиналар мен қондырғыларда қолданылады.
- Инфрақұрылым объектілері: дабыл және хабарландыру жүйелерінде пайдалануға болады.
Бұл шам электр тізбектерінің күйін көрсету үшін сенімді және тиімді шешім іздейтіндер үшін тамаша таңдау болып табылады.

Техникалық сипаттамалар
| Линзаның түсі | Көк/көгілдір |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Тесіктің диаметрі, мм | 22 |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Объектив түрі | Жазық (-тар) |
| Ұзындығы, мм | 53.0 |
| Номиналды құл кернеуі Ue, В | 24...24 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Алдыңғы сақинамен | Жоқ |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | EV000583 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Линзаның құрылымы | Дөңгелек (-тер) |
| Тұтынылатын ток, мА | ≤20 |
| Жарық индикаторларының саны | 1 |
| Алдыңғы сақинаның түсі | Басқалар |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Шам қақпағының түрі | Басқалар |
| Алмалы-салмалы шам | Жоқ |
| Жарықсүзгі корпусының диаметрі, мм | 30 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Минималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Кернеу | 24 В |
| Жарқырау түсі | көк |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 53 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 716 ₸

