ЩУРЭ1148-251604-Д 50А 6/4.5кА 400/230В IP31 IEK есепке алу-тарату қалқаны

165 020 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHURE-1148251604-13D
Жіберу 05 сәуір 2026Сипаттамасы
Есепке алу-тарату қалқаны (ЩУРЭ) ЩУРЭ1148 айнымалы токтың 400/230 бір фазалы және үш фазалы желілерінде электр энергиясын қабылдауға, есепке алуға және таратуға арналған.
Сондай-ақ электр жабдықтарын қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау функцияларын орындайды.
Жұмыс принципіҚалқан модульдік конструкцияны қамтиды, оған мыналар орнатылады:
- Кіріспе автоматты ажыратқыш
- Электр энергиясын есептегіш
- Шығатын желілерге автоматты ажыратқыштар
- Қосымша қорғаныс құрылғылары (ҚҚҚ, дифавтоматтар және т.б.)
Электр энергиясы кіріс автоматты ажыратқышқа түседі, содан кейін есептегіш арқылы орнатылған қорғаныс құрылғылары арқылы тұтынушылар топтарына таратылады.
Артықшылықтары
✅ Конфигурацияның икемділігі – әртүрлі модульдік құрылғыларды орнату мүмкіндігі.
✅ Қауіпсіздік – шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау.
✅ Орнату оңай – корпус ыңғайлы орнату үшін бекіткіштермен жабдықталған.
✅ Төзімділік – корпус коррозияға қарсы жабыны бар жоғары сапалы металдан жасалған.
✅ Стандарттарға сәйкестік – МЕМСТ және ЭҚЕ талаптарына сәйкес келеді.
Қолдану салалары
✔ Көп пәтерлі тұрғын үйлер және жеке үйлер
✔ Кеңселік және әкімшілік ғимараттар
✔ Өнеркәсіптік кәсіпорындар
✔ Сауда және қоғамдық мақсаттағы объектілер
ШУРЭ1148 – қауіпсіздікті және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз ететін электр энергиясын есепке алу және тарату үшін сенімді шешім.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х10мм2 артық емес;
ШУР аспалы металл корпуста жасалған ЩУРн-3/48 (540х600х165мм) IP31 TITAN IEK үш фазалы есептегішке арналған;
Кіріспе бөлім
- 400В айнымалы ток қуатын 1QF-ке қосу: Автоматты ажыратқыш ВА47-60М 3Р 50А 6кА С KARAT IEK;
- Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 4Р 50А 30мА АС IEK
- Нөлдік және қорғаныс өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Есепке алу аспабы 400В 5-60А 1 орын;
Кететіндер секциясы
- АВДТ 32 6кА L+N 230В дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы А типті IEK - 9шт;
- АВДТ 34 6кА 3L+N 400В дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы А типті IEK - 4 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 10А 4.5кА В IEK - 7шт;
- Тарату шинасы кросс-модуль ШН 4х11 3L+PEN IEK;
- Барлық ток өткізгіштер мыс МЕМСТ;
- Кететіндерге арналған шиналар N/PE жиынтықта;
- Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
🔹 Монтаждау
- Құрғақ үй–жайларда орнату (IP31 - қатты бөлшектерден қорғау, бірақ ылғалдан қорғау).
- Аппаратураға ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз ете отырып, тік бетке бекітіңіз.
- Электр желісін қосу схемасына сәйкестігі.
- Қалқанды жерге тұйықтау міндетті болып табылады.
- Жұмыстарды білікті электрик жүргізуі тиіс.
🔹 Пайдалану
- Автоматтар мен қосылыстардың күйін жүйелі түрде тексеріп отырыңыз.
- Сымдар мен контактілерде қызудың болмауын қадағалаңыз.
- Номиналды жүктемелердің артуына жол бермеу.
- Ақаулық туындаған жағдайда – қуатты өшіріп, маманға хабарласыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Есепке алу-бөлу |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 16 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 48 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Пломбалау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| бақылау терезесі | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Шыны, Толық металл, Құлыппен, Қосжарнақты |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-60/ВД1-63/АВДТ32/АВДТ34/ВА47-29 |
- Бағасы: 165 020 ₸






