Мыс ұшы Т 2.5-4-2.6 2 .5мм2 35кВ МЕМСТ 7386-80 ЗЭТАРУС

54 ₸
- Бар
- Коды:zeta10710
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Ұшы Т 2.5-4-2.6 қимасы 2.5 мм2 мыс өткізгіштері бар кабельдер мен сымдарды тоқтатуға арналған.
Ол өткізгіштерді терминалдарға, шиналарға және басқа ток өткізгіш элементтерге сенімді түрде қосу үшін қолданылады.
Кабель аршылады, ұштық гильзасына енгізіледі және пресс қысқыштары немесе гидравликалық құрал арқылы қысылады.
Қысу тығыз жанасуды қамтамасыз етеді, қосылымның кедергісін азайтады және қызуды азайтады.
Артықшылықтары
- Жоғары өткізгіштік – төмен электр кедергісін қамтамасыз ететін жоғары сапалы мыстан жасалған.
- Беріктік және беріктік – МЕМСТ 7386-80 бойынша жасалған, бұл қосылыстың сенімділігіне кепілдік береді.
- Кернеуі 35 кВ дейін.
- Қауіпсіздік – дұрыс орнатылған жағдайда қыздыру және ұшқын шығу қаупін азайтады.
- М2 маркалы мыс құбырдан дайындалады
Қайда қолданылады
- Электр энергетикасы (тарату желілері, трансформаторлық қосалқы станциялар).
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар (қуатты жабдықтарды қосу).
- Құрылыс (ғимараттар мен құрылыстардағы электр желілерін монтаждау).
- Көлік және энергетика (теміржол және энергетикалық желілер).
Мыс ұшы Т 2.5-4-2.6 – бұл үлкен қималы өткізгіштерді қосуға арналған сенімді және қауіпсіз шешім және контактінің беріктігі мен тұрақтылығын қамтамасыз етеді, бұл оны электр энергетикасы мен өнеркәсіпте таптырмас элемент етеді.
Техникалық сипаттамалар |
|
| Жұмыс кернеуі | 35 шаршы метрге дейін |
| Номиналды қима, мм2 | 2.5 |
| Өлшемі d1 | 2.6 |
| Өлшем d2 | 5 |
| Өлшем J | 10 |
| Өлшем D | 4.3 |
| Өлшем B | 8 |
| Өлшем L | 28 |
| Монтаждау әдісі | Нығыздау |
| Қамтудың болуы | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ 3 |
| Бойынша дайындалады | МЕМСТ 7386-80 |
| Материал | Мыс М2 |
Габариттік сызба

Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
- Орнату алдында сымдарды зақымдамай, кабельді оқшаулаудан мұқият тазалаңыз.
- Сымды құлақшаға толық тоқтағанша салыңыз.
- Тиісті қысу құралын (гидравликалық пресс немесе пресс-қысқыштар) пайдаланыңыз.
- Қысқаннан кейін қосылымның сенімділігін тексеріңіз.
- Қажет болса, түйіскен жерді қосымша шөгілетін түтікпен оқшаулаңыз.
- Тотығуды болдырмау үшін құрғақ жерде сақтаңыз, коррозиялық ортамен байланыста болмаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 28 мм |
| Ені | 8 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 4.3 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 54 ₸

