Розетка 1-жергілікті ASFORA 16А с з/к пердесіз SE Ақ

679,14 ₸
- Бар
- Коды:EPH2970121
Сипаттамасы
Asfora розеткасы электр құрылғыларын кернеуі 220-250 В айнымалы ток желісіне қосуға арналған.
Ол құрылғының корпусына ағып кету кезінде электр тогының соғуын болдырмайтын, пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ететін жерге тұйықтау контактісімен жабдықталған.
Артықшылықтары
- Қауіпсіздік – жерге тұйықтау контактісі ток соғу қаупін азайтады.
- Сенімділік – бұрандалы терминалдар сымдардың берік қосылуын қамтамасыз етеді.
- Орнату оңай – стандартты орнату қораптарына ыңғайлы орнату.
- Стильді дизайн – классикалық ақ түс көптеген интерьерлер үшін жарамды.
- Материалдардың жоғары сапасы – тозуға және механикалық зақымдануға төзімділік.
Қолданылу саласы
Розетка тұрмыстық, кеңселік, коммерциялық және өнеркәсіптік үй-жайларда тұрмыстық және кәсіби техниканы қосу үшін қолданылады, мысалы:
- тұрмыстық техника (шәйнектер, тоңазытқыштар, кір жуғыш машиналар);
- компьютерлер мен кеңсе жабдықтары;
- электр құралдары және өнеркәсіптік жабдықтар.
Asfora
Кез келген интерьерге сай келетін әсем де әсем дизайндағы розеткалар мен ажыратқыштар
Жарықтандыру қосқыштарын, айналмалы жарық реттегіштерін, қуат розеткалары мен коммуникацияларды, сондай-ақ жалюзи қосқыштарын қоса алғанда, электр құрылғыларының кең ассортименті.
Asfora заманауи электр қондырғыларынан күтілетін барлық нәрсені ұсынады. Стильді, талғампаз дизайн үй немесе шағын кеңсе болсын, кез келген дерлік интерьермен тамаша үйлеседі. Asfora өнімдері сыртқы түрі сияқты жанасуға жағымды. Олар уақыт өте келе бұзылмайтын және сарғаймайтын жоғары сапалы материалдардан жасалған.
Asfora — бұл сіздің үйіңіз үшін үнемді және сенімді электр қондырғыларының ең жақсы таңдауы екені сөзсіз.
Артықшылықтары
Жарықтандыру және жайлылық
Әрбір бөлмеде бірегей атмосфераны қамтамасыз ететін және тәулік уақытына байланысты өзгеретін жарықтандыру арқылы үй интерьерін барынша пайдаланыңыз.
Қосылу
Цифрлық әлемді қолыңызда ұстаңыз. Барлық мультимедиялық мазмұнға бір ұя арқылы қол жеткізуге немесе бүкіл үйде бір көзден музыканы тыңдауға болады.
Қорғау
Ажыратқыштар мен розеткалар IP44 сияқты қатаң нормативтік стандарттарға сай болуы керек ылғалдылығы жоғары аймақтарда өзіңізді қауіпсіз сезініңіз.
Оңай орнату
Сізге жылдам және оңай орнату ұнайды: сіз нақты қосылым диаграммасымен, ажыратқыштардағы жақсартылған сым кірістерімен, сондай-ақ бұрандасыз ажыратқыштардағы ыңғайлырақ пішінді құлыптау тұтқаларымен жұмыс істейсіз.
• Asfora желісі ажыратқыштар мен розеткаларға, ішкі және аймақтық жарықтандыру реттегіштеріне, роликті жапқыштарға, сондай-ақ теледидар/радио/спутниктік теледидар розеткаларына, қуат көздеріне, деректер мен динамиктерге арналған стильді контроллерлерді қамтиды.
• Барлық Asfora өнімдері ең соңғы стандарттарға сәйкес келеді және көптеген жылдар бойы күнделікті пайдалану үшін таңдалған берік материалдардан жасалған.
• Табиғи және ішкі жарық көздерін роликті ысырма контроллері мен аймақтық жарықтандыру арқылы реттеу арқылы үйіңіздегі атмосфераны жақсартыңыз.
• Электр және байланыс розеткалары арқылы құрылғыларды қосуды қажет ететін сүйікті істеріңізді орындауға ыңғайлырақ боласыз: бейне ойындарын ойнау, теледидар немесе бейне көру, сүйікті музыкаңызды тыңдау және т.б.
• Asfora өнімдерінің ассортиментінің материалдары мен өңдеу сапасы Schneider Electric компаниясынан күткенге сәйкес келеді.
• Жабылатын розеткалар (IP44) қолжетімді.
• Жарық қосқыштарын индикаторлардың арқасында қараңғыда оңай табуға болады.
| Серия | Asfora |
|---|---|
| Өнім түрі | Розетка |
| Қосқыштар (розеткалар) саны | 1 |
| Шығу полюстерінің конфигурациясы | 2P + E |
| түс реңкі | Ақ |
| Қаптама түрі | Флоупак |
| Бұйымның жиынтықталуы | Механизм |
|---|---|
| Құрылғыны монтаждау | Суға батқан |
| бекіту режимі | Бұрандалар немесе табандар51...69 mm |
| Қосқыш стандарты | CEE 7/3 |
| Outlet standard deviation | Schuko |
| Розетканың стандартты сипаттамасы | Жерге тұйықтау түйіспесімен |
| Қуат диапазоны | 3680 Вт |
| номиналды ток | 16 А В 250 В Айнымалы ток |
| Жабын түрі | Жылтыр |
| Материал | ABS-пластик + поликарбонат: орталық тақта |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 13,0 mm |
| Өткізгіш материалы | Мыс |
| Қосылымдар – терминалдар | Бұрандалы |
| кабельдер саны | 2 кабель (дер) 2,5 мм2 |
| Кабельдің қаттылығы | Икемді Қатты Бір немесе көп сымды |
| Бір жиынтықтағы саны | 1 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Құрылымдық тереңдік | 10 mm |
| Ені | 71 mm |
| Биіктігі | 71 mm |
| Тереңдігі | 42 mm |
| өнімнің салмағы | 0,068 kg |
| Стандарттар | IEC 60884-1 |
|---|---|
| Сертификаттар | TSE VDE |
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Монтаждау
- Орнатпас бұрын электр желісін ажыратыңыз.
- Розетканы стандартты бекіту қорабына орнатыңыз.
- Фазалық (L), нөлдік (N) және жерге (PE) сымдарды сәйкес терминалдарға қосыңыз.
- Сымдарды бұрандалы қысқыштар арқылы бекітіңіз.
- Розетканы қорапқа бекітіп, сәндік жақтауды орнатыңыз (қажет болса).
-
Пайдалану
- Розетканы ылғалдылығы қалыпты бөлмелерде пайдаланыңыз (ылғалды бөлмелер үшін ылғалдан қорғалған үлгілер қажет).
- Номиналды токты 16 А асырмаңыз.
- Контактілер мен бекіткіштердің күйін мезгіл-мезгіл тексеріп отырыңыз.
- Розеткаға бөгде заттарды салмаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Shneider Electric |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 250 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| USB-ден зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
- Бағасы: 679,14 ₸


