Кіріспе-тарату панелі ВРУ1-22-55А 250А 40/50кА 400В БАУО фотореле IP31

бастап 415 510 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRU-12255-A
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
Кіріспе-тарату панелі (ВБУ1-22-55А 250А) жиілігі 50 Гц айнымалы токтың 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға арналған.
Ол сондай-ақ желілерді кептелістерден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді және әкімшілік, тұрғын үй және өндірістік ғимараттарда тұтынушыларды топтық тамақтандыруды ұйымдастыруға қызмет етеді.
Панель қолмен брондаумен екі тәуелсіз енгізуге арналған.
Кірістерді қолмен резервтеу негізгі кіріс істен шыққан жағдайда негізгі және резервтік қуат көздері арасында ауысу арқылы сенімді электрмен жабдықтауды қамтамасыз етуге арналған.
Электрмен жабдықтаудың жоғары сенімділігі талап етілетін, бірақ автоматты ауыстырып-қосқыш мақсатқа сай емес немесе көзделмеген электр қондырғыларында пайдаланылады.
Жұмыс принципі:
- ВРУ1-22-55А панелі электр энергиясын сыртқы желіден алады және оны қосылған жүктемелер арасында бөледі.
- Кіріктірілген автоматты ажыратқыштар мен сақтандырғыштар шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
- БАУО (жарықтандыруды автоматты басқару блогы) белгіленген режимдерге байланысты жарықтандыру желілерінің жұмысын автоматтандыруға мүмкіндік береді.
Төтенше жағдайлар туындаған кезде (мысалы, номиналды токтың 250 А-дан асуы) автоматты ажыратқыш, сақтандырғыштар жабдықтың зақымдалуын болдырмай, тізбекті бұзады.
Артықшылықтары
✅ Жоғары сенімділік және ұзақ мерзімділік.
✅ Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемелерден жылдам және тиімді қорғаныс.
✅ Орнату және пайдалану оңай.
✅ БАУО болуы — жарықтандыруды автоматты басқару қуат тұтынуды азайтады.
✅ Қолмен брондау
Қолданылу саласы
🔹 Тұрғын және коммерциялық ғимараттар.
🔹 Өнеркәсіптік объектілер.
🔹 Әкімшілік және кеңсе ғимараттары.
🔹 Әлеуметтік инфрақұрылым нысандары (мектептер, ауруханалар, сауда орталықтары).
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Есепке алу аспаптары жиынтықтау құнына кірмейді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Еденге орнатылатын металл корпуста жасалған АҚ SMART 2000х800х450мм IP31 IEK;
- Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 2х5х120мм2 артық емес;
- Ғимарат SMART ҚБ панельдік қатарға қосылады;
Кіріспе бөлім:
- 400В айнымалы токтың қуатын 1А 1В 1С және 2А 2В 2С терминалдарына қосыңыз: Бұрылмалы ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-35А71240 250А - 1 дана;
- Кірісті қорғау және коммутациялау: Автоматты ажыратқыш күштік ВА57-35-340010 250А 40кА In2500 690AC УХЛ3 КЭАЗ;
- Енгізуді қорғау: Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 250А - 3 дана;
- Ток өткізетін алюминий шинасы АД 31Т 3х30;
- Нөлдік шина және транзиттік жерге тұйықтау: алюминий шина АД 31Т 3х30;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Wh1 400В 5-7.5А есепке алу аспабына арналған орын - 1 дана;
- Ток трансформаторы ТТИ-А 250/5А 5ВА класс 0.5 IEK - 3шт;
- Мыс есептеу тізбектерінің өткізгіштері МЕМСТ ПВ3-1.5мм2;
Тарату секциясы
- Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габарит 0 - 15 дана;
- Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габарит 1 - 3 дана;
БАУО блогы
- Автоматты ажыратқыштар 16А - 6шт;
- Контакторлар - 2 дана;
- Фотореле - 1 дана;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
🔸 Желдеткіші жақсы құрғақ бөлмелерде орнатыңыз.
🔸 Кабельдерді қосу ыңғайлылығын ескере отырып, берік бетке орнатыңыз.
🔸 Қосылымды тек білікті электрик жүргізуі керек.
🔸 Пайдалану алдында корпустың және электр қосылымдарының тұтастығын тексеріңіз.
🔸 Мерзімді түрде тексеру және техникалық қызмет көрсету (сақтандырғыштарды ауыстыру, контактілерді тексеру).
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 40 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Трансформатор түрі | Өлшеу |
- Бағасы: бастап415 510 ₸





