Тарату пункті ПР8304-1554-Д 100А 15кА 400/230В IP31 IEK

127 595 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-83041554-1D
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
Тарату тармағы PR83 номиналды кернеуі 400/230 В және номиналды тогы 100А дейінгі желілерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Ол электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді және қосылған тұтынушыларды басқаруға мүмкіндік береді.
Жұмыс принципі:
- Тарату пункті электр энергиясын жеткізу желісінен қабылдайды және оны бірнеше шығыс желілері арасында таратады.
- Құрылғының ішінде шығыс желілерінің әрқайсысын шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғайтын автоматты ажыратқыштар орнатылған.
- Төтенше жағдай туындаған кезде сәйкес ажыратқыш зақымдалған желіні өшіреді, жабдықтың зақымдалуын болдырмайды және жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары:
- Сенімділік: Жоғары сапалы компоненттер құрылғының ұзақ қызмет ету мерзімін және тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
- Қауіпсіздік: Ажыратқыштардың болуы жабдықтың зақымдалуын болдырмайды және өрт қаупін азайтады.
- Пайдаланудың қарапайымдылығы: Ықшам құрылым және ішкі элементтердің ойластырылған орналасуы монтаждау мен қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
- Сыртқы әсерлерден қорғау: IP31 қорғаныс дәрежесі диаметрі 2,5 мм-ден асатын қатты заттардан қорғауды және ылғалдың енуінен шектеулі қорғанысты қамтамасыз етеді.
Қолдану салалары:
Осы типтегі тарату пункттері әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады:
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар
- Әкімшілік және кеңсе ғимараттары
- Сауда орталықтары мен дүкендер
- Тұрғын үй кешендері
- Білім беру және медициналық мекемелер
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х25мм2 артық емес;
Аспалы корпуста орындалған: ШМП-4-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP31 ИК;
Кіріспе бөлім
- 400В айнымалы токтың кіріспе қуатын 1QF-ке қосу: Қуат ажыратқышы ВА57Ф35-340010 100А 15кА уст.10хІп 400В айнымалы ток УХЛ3 КЭАЗ;
- Нөлдік және қорғаныс өткізгіштері N/РЕ схемаға сәйкес қосылады;
- Ток өткізгіштер ПВ3 1х25мм2;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3P 4.5кА IEK - 4шт;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1P 4.5кА IEK - 4шт;
- Дифференциалды ажыратқыш АД12 2Р 30мА IEK - 1 дана;
- Тарату шинасы: ШН кросс-модулі 4х7 3L+PEN IEK;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
- Барлық ток өткізгіштер мыс МЕМСТ;
- Төменгі кабельді кабельдік тығыздамалар арқылы жеткізу
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схемалар сұраныс бойынша электронды түрде қол жетімді.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар:
-
Монтаждау:
- Орнатуды қолданыстағы ережелер мен ережелерге сәйкес білікті электрик орындауы керек.
- Орнатуды бастамас бұрын құрылғының тұтастығын және көрінетін зақымдардың жоқтығын тексеру қажет.
- Құрылғы IP31 қорғау дәрежесіне сәйкес келетін бақыланатын қоршаған орта жағдайлары бар бөлмеге орнатылуы керек.
- Оңай қол жеткізу және техникалық қызмет көрсету үшін құрылғының айналасында жеткілікті орынды қамтамасыз етіңіз.
-
Пайдалану:
- Құрылғының зақымдалуын немесе тозу белгілерін мерзімді түрде визуалды тексеруден өткізіңіз.
- Ажыратқыштардың және басқа компоненттердің дұрыс жұмыс істеуін жүйелі түрде тексеріп отырыңыз.
- Техникалық құжаттамада көрсетілген номиналды ток және кернеу параметрлерінің асып кетуіне жол бермеңіз.
- Ажыратқыш істен шыққан жағдайда, қайта қосар алдында оның себебін анықтап, түзетіңіз.
- Өндірушінің ұсыныстарына сәйкес жоспарлы техникалық қызмет көрсетуді орындаңыз.
Көрсетілген ұсыныстардың сақталуы ШР8503-2202-1605 тарату пунктінің барлық пайдалану мерзімі ішінде сенімді және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 15 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА57ф35/АД 12/ВА47-29 |
- Бағасы: 127 595 ₸

