ELASTA Металлорукав Р3-ЦПнг-20 с брошкой қара (50м) IEK

874,44 ₸/м
- Бар
- Коды:CMP10-20-050
Газ және түтін шығарындылары аз жанбайтын металл түтік атом, жылу және гидроэлектростанцияларында, метрополитенде және биік ғимараттарда, кемелерде, химиялық зауыттарда, жану кезінде жану кезінде жану кезінде жану кезінде жанудың таралуын, жану кезінде жану кезінде жанудың таралуын қажет ететін жағдайларда жұмыс істейтін сымдар мен кабельдерге арналған. қоймалар және т.б.

Артықшылықтары
- Металл жеңнің қабығы су өткізбейтіндігін, қоршаған ортаның зиянды әсеріне төзімділігін қамтамасыз етеді, созылу беріктігін едәуір арттырады, жануды қолдамайды, газ және түтін шығарындыларын азайтады.
Техникалық сипаттамалар
Номин диаметрі
20 мм
Материал
Болат
1-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ (ПВХ)
2-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ (ПВХ)
Түсі
Қара
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Сыртқы диаметрі
24.0 мм
Ішкі диаметрі
18.7 мм
Шартты өткелдің диаметрі
20 мм
Жұмыс температурасы
-50...50 °C
Иілуге беріктік
Икемді (-тер)
Сығымдау кезіндегі беріктік
- Н
Тығыздау
Тығыздау жоқ
Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R
100 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Мырышпен қапталған
Пайдалану температурасы
-25...60 °C
Климаттық орындалуы
ӨХЛ1
Жеңнің салмағы 1 м
0,326 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Қара |
| Қосымша қамту түрі | ПВХ |
| Қабаттар саны | 1 |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 50 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 13.9 мм |
| Сыртқы диаметрі | 20.9 мм |
| Иілу радиусы | 100 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| УФ төзімділік | Иә |
- Бағасы: 874,44 ₸/м

