Жарықдиодты шам ДСП 1318 48Вт 4000К IP65 1500мм сұр пластик IEK

15 017 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-1318-48-4500-K03
Жіберу 03 мамыр 2026ДСП шамдары шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды жалпы жарықтандыруға арналған.
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Реңкі/диффузоры бар шам
Жүйенің максималды қуаты
48 Вт
Жарық ағыны
4800 лм
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Корпус материалы
Пластик
Жұм кернеулерінің диапазоны
200...240 Жылы
Шекті температура
-25...50 °C
Қуат коэффициенті
0,9
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Поликарбонат
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
5 пайыз
Сыртқы диаметрі
76 мм
Күңгірттеу функциясы жоқ
Жоқ
Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы
Жоқ
Шамдардың - жарық көздерінің саны
-
Қорғау сыныбы
II
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Жиынтықта басқару блогы
Жоқ
Ені
76.0 мм
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Иә
Номин жиілігі
50 Гц
Ұзындығы
1500 мм
Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген.)
- мм
Номиналды кернеу
230 Жылы
Арнайы қолдану
Басқалар
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Қуат коэффициенті
0,9
Шамның қуаты
48 Вт
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79 (2А сыныбы)
Климаттық орындалуы
ҰХЛ3.1
Өткізгіш қимасы
0,5...1,0 мм2
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Түс температурасы
4000 К
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Жарық көзі
Жарық диодтары SMD 4014
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Иә
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Биіктігі немесе тереңдігі
66.0 мм
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Жарықтың түстілік санаты
Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жарықтандыруды қолдану | Жұмыс орнын жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Кернеу | 230 В |
| Жиілігі | 50 кГц |
| Қуат | 50 Вт |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Салмақ | 2000 г |
| Түсі | Ақ |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 6000 лм |
| Минималды түсті температура | 4000 К |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 100000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 15 017 ₸

