Автоматты ажыратқыш ACTI9 iK60N 6A 3P С 6кА SE

14 630 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:A9K24306
Сипаттамасы
iK60N – тұрмыстық және коммерциялық қондырғылардағы негізгі қолданбаларға арналған жеңілдетілген және бюджеттік автоматты ажыратқыштар сериясы.
iC60 модульдік автоматты ажыратқыштары жабдықты шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғау мәселелерін шешеді.
Бұл жолда сіз 0,5-тен 63А-ға дейінгі токтарға арналған құрылғыларды таба аласыз.
С, B, D, K және Z іске қосу қисықтары бар автоматты ажыратқыштардың iC60 модельдік қатары оларды кеңселерде ғана емес, өнеркәсіпте, энергетикада, медициналық объектілерде де қолдануға мүмкіндік береді.
АВ iC60 бірегей функциялары аппараттар жұмыс істеп тұрған кезде ғана емес, оларға қызмет көрсету кезінде де толық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
iK60N сериясының техникалық сипаттамалары
| Параметр | iK60N |
|---|---|
| Номиналды ток (A) | 1 – 40 A |
| Ажырату қабілеті (кА) | 4,5 кА (МЭК 60947-2) |
| Іске қосу қисығы | B, C |
| Стандарттарға сәйкестік | IEC 60898, IEC 60947-2 |
| Қосымшаны орнату мүмкіндігі. аксессуарлар | Шектеулі (тек кейбір модульдер) |
| Өлшемдері | Сәл ықшамырақ |
| Доғалық құбылыстардан қорғау жүйесі | Жоқ |
| Көрнекі индикациялау технологиясы | Жоқ |
Acti9 iC60 жүйесінің артықшылықтары
Толық диапазон
• Ірі электр қондырғыларында қолдану нұсқалары
• 2-сыныпты оқшаулау: қос оқшаулау қашықтығы операторлар үшін де, біліктілігі жоқ қызметкерлер үшін де үздіксіз қорғанысты қамтамасыз етеді
• Кейбір өнеркәсіптік нысандар сияқты көбірек ластанған орталарда жұмыс істеуге арналған ластану 3-сынып
Оңтайлы қорғаныс
• Acti9 iC60 модульдік DIN рельсті орнату ажыратқыштарының ерекше қасиеттері VisiTrip арқасында максималды қорғаныс пен үздіксіз жұмысты қамтамасыз ету үшін арнайы әзірленген.
• VisiSafe тізбектерді қорғауға қатысты жақсартылған қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Пайдаланудағы ыңғайлылық
• Бөлшектердің нөмірлерін анықтау оңай, бұл Acti9 iC60 миниатюралық ажыратқыштарына тапсырыс беруді және пайдалануды жеңілдетеді
• IP20B терминалдарына арналған эргономикалық ысырмалармен оңай орнату
Тұрақтылық
• Қоршаған ортаға зиян келтірмейді
• Негізінен қайта өңдеуге жататын материалдардан.
Функциялар
- Тарақты шинасы бар бөлшектеуге арналған қос қысқыш
- Visi-trip терезесі
- Бұйымның қызмет ету мерзімі анағұрлым жоғары
- IP20 оқшауланған терминалдар
- Үлкен тізбектерді таңбалау аймағы
- Оң байланыстың индикациясы
- Қашықтықтан индикациялау
- Жоғарғы немесе төменгі кабель арқылы қуат.
- Байланыстыруды жабу
| Қолданылу саласы | Тарату |
|---|---|
| Серия | Acti 9 |
| Өнімнің атауы | Acti 9 iK60 |
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Құрылғының қысқаша атауы | iK60N |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| [In] номиналды ток | 30 °C температурада 6 А |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ажырату қабілеті | EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес 6000 A Icn 400 В айнымалы ток 50/60 Гц |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес |
| Стандарттар | EN/IEC 60898-1 |
| Сертификаттар | SNI |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
|---|---|
| Электромагниттік ажыратудың шегі | 5...10 x In |
| Номиналды жұмыс ажырату қабілеті | 6000 A 100% EN/IEC 60898-1 - 400 V сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц |
| Шектеу сыныбы | 3 EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миль Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес |
| [Up] номиналды импульске төзімді | EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес 4 кВ |
| Байланыс орнының индикаторы | Жоқ |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Индикация ҚОСУ/ӨШІРУ |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Қадам 9 мм | 6 |
| Биіктігі | 85 mm |
| Ені | 54 mm |
| Тереңдігі | 78,5 mm |
| өнімнің салмағы | 300 g |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Блоктау параметрлерінің сипаттамасы | Аспалы құлыптарды орнатуға арналған құрылғы |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...25 мм2 қатты Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...16 мм2 икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 14 mm for Жоғарғы немесе төменгі connection |
| Қатайту сәті | 2 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Жерге тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Ластану дәрежесі | 2 EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес |
| Асқын кернеу санаты | II |
| Қоршаған ортаның температурасы | -25…60 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
Пайдалану жөніндегі ұсынымдар
- Электр қалқанындағы DIN-рельске орнату.
- Номиналды жүктеме тогының сәйкестігін тексеру (16А артық емес).
- Механикалық зақымданулар мен қызуды мерзімді түрде тексеріп отырыңыз.
- Қуатты электр қозғалтқыштарын қорғау үшін пайдаланбаңыз (сипаттамалардың басқа класы қажет).
- Жиі іске қосылғанда – шамадан тыс жүктеменің немесе қысқа тұйықталудың себебін анықтау және жою.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 6 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 14 630 ₸


