Модульдік контактор ARMAT KMR 25А 24В AC/DC 4NO IEK

18 284 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-KMR20-025-40-024
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ARMAT KMR 25А модульдік контакторы жарықтандыруды, жылытуды, желдетуді және басқа да тұрмыстық және өндірістік жүктемелерді басқару жүйелеріндегі электр тізбектерін ауыстыруға арналған.
Ол процестерді сенімді автоматтандыруды қамтамасыз ете отырып, электр жабдықтарын қашықтан қосу және өшіру үшін қолданылады.
Жұмыс принципі- Контактор электромагниттік реле принципі бойынша жұмыс істейді.
- Басқару кернеуі (24 В айнымалы/тұрақты ток) катушкаға қолданылғанда, жылжымалы арматураны тартатын магнит өрісі пайда болады.
- Нәтижесінде қуат контактілері (4NO) жабылады және жүктеме желіге қосылады.
- Басқару кернеуі жойылған кезде серіппе арматураны бастапқы күйіне қайтарады, контактілерді босатады және жүктемені ажыратады.
Артықшылықтары
- Жоғары сенімділік – 25А дейінгі ток жүктемелеріне есептелген.
- Энергия тиімділігі – басқару тогының төмен шығыны.
- Шағын өлшемдер – DIN-рельстегі электр панельдеріне орнату үшін ыңғайлы.
- Басқару кернеулерінің кең диапазоны – 24 В айнымалы токтан (айнымалы ток) және тұрақты токтан (тұрақты ток) жұмыс істейді.
- AC-1 (жалпы өнеркәсіптік жүктемелер) және AC-7a (қыздыру құрылғылары сияқты индуктивтілігі төмен жүктемелер) қолдану санатына сәйкес келеді.
- Төзімділік – қосу/өшіру циклдарының көп санына есептелген.
- Байланыс тобының жай–күй индикаторының болуы - визуалды диагностиканы жеңілдетуге және байланыс тобының жағдайын жедел анықтауға мүмкіндік береді
- Таңбалауға арналған қорғаныш қақпақтың болуы – таңбалауға арналған мамандандырылған орын және қорғаныш қақпақ таңбалаудың қызмет ету мерзімін ұзартады және оны монтаждауды жеңілдетеді
- Қосымша құрылғыларды ысырмаларға жылдам қосу – бұл қосылымдардың өзгермелілігін арттырады, ал қосымша құрылғыларды ысырмаларға орнату орнату уақытын қысқартады
- Бастапқы пластиктен жасалған корпус – 960 оС дейін жануды қолдамайды, бұл тіпті жоғары жұмыс температурасында да қауіпсіз жұмыс істеуге кепілдік береді.
- Қауіпсіздік пердесі бар қауіпсіз шығыс – қате қосылымды және орнату қатесін болдырмайды
- Қос позициялы ысырманың болуы – контакторды орнатуды және бөлшектеуді жеңілдетеді
Қолдану салалары
- Тұрмыстық және коммерциялық электр қондырғылары – жарықтандыруды, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерін басқару.
- Өнеркәсіптік объектілер – орташа индуктивтілігі бар электр тізбектерін коммутациялау.
- Ғимараттарды автоматтандыру – "ақылды үй" жүйелеріне интеграциялау.
- Электр қалқанды қондырғылар – жабдықтың электрмен жабдықталуын қашықтықтан басқару.
Бұл контактор жұмыстың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз ете отырып, электрмен жабдықтау жүйелеріндегі жүктемелерді автоматтандырылған басқарудың тиімді шешімі болып табылады.

Техникалық сипаттамалар
|
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Монтаждау
- Электр қалқанындағы стандартты DIN-рельске орнату.
- Қосылымды құрылғының корпусында көрсетілген схемаға сәйкес орындаңыз.
- Қосар алдында кернеу мен ток мәндерінің сәйкестігін тексеріңіз.
- Қызып кетудің алдын алу үшін жеткілікті желдетуді қамтамасыз етіңіз.
-
Пайдалану
- Қолдану санатына сәйкес келетін шамадан тыс жүктемелерден аулақ болыңыз.
- Контактілер мен терминалдардың қызып кетуіне және тотығуына жүйелі түрде күйін тексеріп отырыңыз.
- Қажет болса, механикалық тозу немесе контактілердің сенімділігі төмендеген жағдайда ауыстыруды орындаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 24 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жабылатын контактілер саны | 4 д. (дана) |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыс түрі | 4NO |
| Бекіту түрі | DIN рейкаға |
| Басқарушы токтың типі | AC/DC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 108 мм |
| Салмақ | 0.68 г |
- Бағасы: 18 284 ₸

