Автоматты ажыратқыш NXB-63 1P 20A 6кА C CHINT

1 228,50 ₸
- Бар
- Коды:814015
Сипаттамасы
CHINT ұсынған NXB-63 1P 20A автоматты ажыратқышы электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Ол номиналды тогы 6А және ажырату қабілеті 6кА болатын бір фазалы айнымалы ток желілерінде қолданылады.
Ажыратқыш екі қорғаныс механизмі негізінде жұмыс істейді:
- Жылулық айырғыш – ұзақ уақыт шамадан тыс жүктеме кезінде іске қосылады, кіріктірілген биметалдық элемент қызады және контактілерді ашады.
- Электромагниттік айырғыш – номиналды мәндерден асатын токтармен қысқа тұйықталу кезінде тізбекті лезде ажыратады.
Іске қосу қисығы C электромагниттік разрядтың 5-10 номиналды диапазондағы токтарда іске қосылатынын білдіреді, бұл оны тұрмыстық және стандартты өнеркәсіптік жүктемелер үшін оңтайлы етеді.
Артықшылықтары
- Жоғары сенімділік – қосу және өшіру циклдарының үлкен санына есептелген.
- Шағын өлшемдер – стандартты тарату қалқандарына орнату үшін жарамды.
- Орнатудың қарапайымдылығы – 35 мм DIN рельсіне орнатылады.
- Әмбебаптылық – тұрғын үй, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандарда қолданылады.
- Қауіпсіздік – корпус қосымша қорғанысты қамтамасыз ете отырып, жанбайтын материалдардан жасалған.
Қолдану
- Тұрғын үйлер мен пәтерлер (жарықтандыру, розеткалық топтар).
- Кеңселік және коммерциялық үй-жайлар.
- Орташа іске қосу токтары бар өнеркәсіптік нысандар.
- Қоғамдық ғимараттардағы электр қалқандары.
Техникалық сипаттамалар
NXB-63 сериясы
Полюстер саны 1
Қорғау дәрежесі IP20
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 18х80х77,8
Номиналды ток 20А
Номиналды оқшаулау кернеуі, В 300
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Номиналды ажырату қабілеті, кА 6
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 20000
Термомагниттік айырғыштың түрі
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 10000
IEC 60898-1 IEC 60947-2 стандарттары
Жиілігі, Гц 50...60
Электромагниттік ажырату шегі (*In) 5...10
Токтың түрі AC
Іске қосылу сипаттамасы (ток қисығы) C
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -35...+70
Номиналды импульстік төзімді кернеу, кВ 4
Номиналды кернеу, В 230
Модульдік қашықтықтар санындағы ені 1
Қорғалған полюстер саны 1
ЕАЭО сертификатының нөмірі RU С-CN.АБ53.В.04915/22
Пайдалану жөніндегі ұсынымдар
- Жалған дабылдарды немесе қызып кетуді болдырмау үшін жүктемені ескере отырып, номиналды токты таңдаңыз.
- Автоматтың жарамдылығын мезгіл-мезгіл тексеріп отырыңыз (зақымдануды визуалды тексеру).
- Рұқсатсыз жөндеуге жол бермеу – ақау болған жағдайда жаңа құрылғымен ауыстыру.
- Рұқсат етілген токтан аспау үшін тізбектегі жүктемені қадағалаңыз.
- Шаңнан және ылғалдан қорғауды қамтамасыз ету, әсіресе өнеркәсіптік жағдайларда.
Бұл автоматты ажыратқыш электр тізбектерін авариялық жұмыс режимдерінен қорғауға арналған сенімді шешім болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 20 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 1 228,50 ₸

