Автоматты ажыратқыш NXB-63 1P 50A 6кА C CHINT

1 329,30 ₸
- Бар
- Коды:814019
Сипаттамасы
CHINT ұсынған NXB-63 1P 50A 6kA C автоматты ажыратқышы электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Ол номиналды тогы 50А және ажырату қабілеті 6кА болатын бір фазалы айнымалы ток желілерінде қолданылады.
Ажыратқыш екі қорғаныс механизмі негізінде жұмыс істейді:
- Жылулық айырғыш – ұзақ уақыт шамадан тыс жүктеме кезінде іске қосылады, кіріктірілген биметалдық элемент қызады және контактілерді ашады.
- Электромагниттік айырғыш – номиналды мәндерден асатын токтармен қысқа тұйықталу кезінде тізбекті лезде ажыратады.
Іске қосу қисығы C электромагниттік разрядтың 5-10 номиналды диапазондағы токтарда іске қосылатынын білдіреді, бұл оны тұрмыстық және стандартты өнеркәсіптік жүктемелер үшін оңтайлы етеді.
Артықшылықтары
- Жоғары сенімділік – 10 000 цикл контактілердің электрлік тозуға төзімділігі.
- Шағын өлшемдер – стандартты тарату қалқандарына орнату үшін жарамды.
- Орнатудың қарапайымдылығы – 35 мм DIN рельсіне орнатылады.
- Әмбебаптылық – тұрғын үй, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандарда қолданылады.
- Қауіпсіздік – корпус қосымша қорғанысты қамтамасыз ете отырып, жанбайтын материалдардан жасалған.
- Пайдалану температурасы -35...+70 C сипаттамалардың нашарлауы жоқ.
- Қалайыланған терминалдар мыс және алюминий өткізгіштерімен үйлесімді.
- Контактілер күйінің индикаторы.
Қолдану
- Тұрғын үйлер мен пәтерлер (жарықтандыру, розеткалық топтар).
- Кеңселік және коммерциялық үй-жайлар.
- Орташа іске қосу токтары бар өнеркәсіптік нысандар.
- Қоғамдық ғимараттардағы электр қалқандары.
Техникалық сипаттамалар
NXB-63 сериясы
Полюстер саны 1
Қорғау дәрежесі IP20
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 18х80х77,8
Номиналды ток 50А
Оқшаулаудың номиналды кернеуі 300В
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Номиналды ажырату қабілеті, кА 6
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 20000
Термомагниттік айырғыштың түрі
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 10000
IEC 60898-1 IEC 60947-2 стандарттары
Жиілігі, Гц 50...60
Электромагниттік ажырату шегі (*In) 5...10
Токтың түрі AC
Іске қосылу сипаттамасы (ток қисығы) C
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -35...+70
Номиналды импульстік төзімді кернеу, кВ 4
Номиналды кернеуі 400В
Модульдік қашықтықтар санындағы ені 1
Қорғалған полюстер саны 1
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 60 айдан аспайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 50 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 1 329,30 ₸

