Жарық беретін қалқанша12-9-50-16 50А 4.5кА 400/230В IP31

25 533 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:OSHV-1295016-1
Жіберу 04 сәуір 2026Сипаттамасы
ОЩВ 50А жарықтандыру қалқаны жарықтандыру желілерінде электр энергиясын таратуға, желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға, сондай-ақ тұрғын, қоғамдық және өндірістік үй-жайлардағы жарықтандыруды басқаруға арналған.
ТЩВ жарықтандыру желілерін орталықтандырылған басқаруды және қорғауды қамтамасыз етеді.
Электр тогы кіріс автоматты ажыратқышқа түседі, содан кейін модульдік автоматты ажыратқыштар арқылы топтарға бөлініп, әрбір желіні қорғауды қамтамасыз етеді.
Нөлдік және жерге тұйықтау шиналары тиісті өткізгіштердің қауіпсіз қосылуын қамтамасыз етеді.
Жиынтықтауыштардың құрамы:
- Корпус: Металл қалқан ЩРн-12з (265х310х120мм) IP31 диаметрі 2,5 мм-ден асатын қатты заттардан қорғауды және ылғалдан шектеулі қорғанысты қамтамасыз ететін IP31 қорғаныс класымен.
- Кіріспе автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 50А 4.5кА IEK: Номиналды ток 50А, ажырату қабілеті 4,5 кА, кернеуі 400В.
- Модульдік автоматты ажыратқыштар БА47-29 1Р 16А 4.5кА В IEK: Жеке жарықтандыру желілерін қорғауды қамтамасыз етеді -9 дана.
- Нөлдік шина (N): Нөлдік өткізгіштерді қосу үшін.
- Жерге тұйықтау шинасы (ЖК): Қорғаныс өткізгіштерін қосу үшін.
- DIN-рейкалар: Модульдік құрылғыларды бекітуге арналған.
Артықшылықтары:
- Қауіпсіздік: Шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан тиімді қорғаныс.
- Пайдаланудың қарапайымдылығы: Жарықтандыру желілерін орталықтандырылған басқару.
- Конфигурацияның икемділігі: Жобаның нақты талаптарына бейімделу мүмкіндігі.
- Ықшамдылық: Әртүрлі үй-жайларда орнату үшін оңтайлы габариттер.
Қолданылу саласы:
ТЩВ сериялы жарықтандыру қалқандары қолданылады:
- Тұрғын ғимараттарда (пәтерлер, жеке үйлер).
- Қоғамдық мекемелерде (кеңселер, мектептер, ауруханалар).
- Өнеркәсіптік объектілерде (цехтар, қоймалар).
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
Монтаждау:
- Қалқанды температурасы -5°C-тан +40°C-қа дейінгі құрғақ үй-жайларда орнату.
- Техникалық қызмет көрсету және желдету үшін еркін қолжетімділікті қамтамасыз ету.
- Бекіту дірілді болдырмайтын сенімді болуы керек.
- Қосылуды қолданыстағы электр қауіпсіздігі нормалары мен қағидаларына сәйкес жүргізу.
Пайдалану:
- Автоматты ажыратқыштар мен контактілі қосылымдардың күйін мерзімді түрде тексеріп отырыңыз.
- Зақымданулар немесе ақаулар анықталған жағдайда дереу электр қуатын өшіріп, жөндеу жұмыстарын жүргізіңіз.
- Техникалық сипаттамаларда көрсетілген номиналды жүктемелерден аспауға тиіс.
Техникалық сипаттамалар:
- Кіріспе автоматтың номиналды тогы: 50 А.
- Топтық автоматтардың номиналды тогы: 16 А.
- Номиналды кернеу: айнымалы ток 400/230 В.
- Номиналды ажырату қабілеті: 4,5 кА.
- Қорғау дәрежесі: IP31 (қатты заттардан қорғау >2,5 мм, ылғалдан шектеулі қорғаныс).
- Топтық автоматтар саны: 9.
- Корпус материалы: Коррозияға қарсы жабыны бар металл.
- Монтаждау тәсілі: Қабырғалық.
Орнату және пайдалану алдында бұйымның төлқұжатымен немесе техникалық құжаттамасымен танысу ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 12 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 265 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-29 |
- Бағасы: 25 533 ₸

