Тарату пункті ПР8501-1072-0010- У3 250А 35/10кА 400В IP31

297 350 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-850311330010-U3
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Тарату пункті ПР8501-1072 номиналды кернеуі 400В желілерде жиілігі 50Гц үш фазалы айнымалы электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Ол 10 топтан шығу арқылы әртүрлі тұтынушыларға электр энергиясын таратуды қорғауды және басқаруды қамтамасыз етеді.
Әрбір топ шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз ететін автоматты ажыратқышпен жабдықталған.
Жиынтықтауыштардың құрамы:
- Кіріспе автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 250А 35кА IEK: кіріс кернеуін коммутациялау үшін.
- Құрастырмалы шиналар: Қимасы 3х30 мм, номиналды тогы 275А алюминий шиналар.
- N және PE шиналары: РБД-250А тарату блогы.
- ВА47-100 3Р 10кА автоматты ажыратқыштары: Қорғаныс және басқару үшін 10 шығатын топтың әрқайсысына орнатылады.
- Корпус: IP31 қорғаныс дәрежесі бар аспалы металл шкаф.
Артықшылықтары:
- Жоғары сенімділік: Сапалы компоненттерді пайдалану ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
- Әмбебаптығы: Әртүрлі өнеркәсіптік және коммерциялық нысандар үшін жарамды.
Қолданылу саласы
- ӨН 8503-1133-0010- У2 өнеркәсіптік кәсіпорындарда, коммерциялық ғимараттарда және электр энергиясын сенімді таратуды қажет ететін басқа нысандарда қолданылады.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар:
- Орнату: Еденді орнату, температурасы бақыланатын жабық бөлмелерде орнату ұсынылады.
- Қосылу: Барлық қосылымдарды қолданыстағы стандарттар мен ережелерге сәйкес білікті мамандар орындауы керек.
- Техникалық қызмет көрсету: Құрамдас бөліктердің күйін жүйелі түрде тексеру және үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін профилактикалық қызмет көрсету.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 250 А
- Номиналды кернеу: 400 В
- Кететін топтардың саны: 10
- Кірістегі коммутациялық аппарат: Қуатты автоматты ажыратқыш
- Құрастырмалы шиналардың материалы: Мыс 3х20 мм,номом=275 А
- Қабықты қорғау дәрежесі: IP31
- Климаттық орындалуы: МЕМСТ 15150-69 бойынша У3
Бұл сипаттамалар әртүрлі пайдалану жағдайларында электр энергиясын тиімді және қауіпсіз бөлуді қамтамасыз етеді.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35/ВА47-100 |
- Бағасы: 297 350 ₸

