Компьютерлік розетка ASFORA RJ45 Cat.5e IDC терминалдары SE Антрацит

2 996,28 ₸
- Бар
- Коды:EPH4300171
Сипаттамасы
Asfora
Кез келген интерьерге сай келетін әсем де әсем дизайндағы розеткалар мен ажыратқыштар
Жарықтандыру қосқыштарын, айналмалы жарық реттегіштерін, қуат розеткалары мен коммуникацияларды, сондай-ақ жалюзи қосқыштарын қоса алғанда, электр құрылғыларының кең ассортименті.
Asfora заманауи электр қондырғыларынан күтілетін барлық нәрсені ұсынады. Стильді, талғампаз дизайн үй немесе шағын кеңсе болсын, кез келген дерлік интерьермен тамаша үйлеседі. Asfora өнімдері сыртқы түрі сияқты жанасуға жағымды. Олар уақыт өте келе бұзылмайтын және сарғаймайтын жоғары сапалы материалдардан жасалған.
Asfora — бұл сіздің үйіңіз үшін үнемді және сенімді электр қондырғыларының ең жақсы таңдауы екені сөзсіз.
Артықшылықтары
Жарықтандыру және жайлылық
Әрбір бөлмеде бірегей атмосфераны қамтамасыз ететін және тәулік уақытына байланысты өзгеретін жарықтандыру арқылы үй интерьерін барынша пайдаланыңыз.
Қосылу
Цифрлық әлемді қолыңызда ұстаңыз. Барлық мультимедиялық мазмұнға бір ұя арқылы қол жеткізуге немесе бүкіл үйде бір көзден музыканы тыңдауға болады.
Қорғау
Ажыратқыштар мен розеткалар IP44 сияқты қатаң нормативтік стандарттарға сай болуы керек ылғалдылығы жоғары аймақтарда өзіңізді қауіпсіз сезініңіз.
Оңай орнату
Сізге жылдам және оңай орнату ұнайды: сіз нақты қосылым диаграммасымен, ажыратқыштардағы жақсартылған сым кірістерімен, сондай-ақ бұрандасыз ажыратқыштардағы ыңғайлырақ пішінді құлыптау тұтқаларымен жұмыс істейсіз.
• Asfora желісі ажыратқыштар мен розеткаларға, ішкі және аймақтық жарықтандыру реттегіштеріне, роликті жапқыштарға, сондай-ақ теледидар/радио/спутниктік теледидар розеткаларына, қуат көздеріне, деректер мен динамиктерге арналған стильді контроллерлерді қамтиды.
• Барлық Asfora өнімдері ең соңғы стандарттарға сәйкес келеді және көптеген жылдар бойы күнделікті пайдалану үшін таңдалған берік материалдардан жасалған.
• Табиғи және ішкі жарық көздерін роликті ысырма контроллері мен аймақтық жарықтандыру арқылы реттеу арқылы үйіңіздегі атмосфераны жақсартыңыз.
• Электр және байланыс розеткалары арқылы құрылғыларды қосуды қажет ететін сүйікті істеріңізді орындауға ыңғайлырақ боласыз: бейне ойындарын ойнау, теледидар немесе бейне көру, сүйікті музыкаңызды тыңдау және т.б.
• Asfora өнімдерінің ассортиментінің материалдары мен өңдеу сапасы Schneider Electric компаниясынан күткенге сәйкес келеді.
• Жабылатын розеткалар (IP44) қолжетімді.
• Жарық қосқыштарын индикаторлардың арқасында қараңғыда оңай табуға болады.
| Серия | Asfora |
|---|---|
| Өнім түрі | Компьютерлік розетка |
| Бұйымның жиынтықталуы | Механизм |
| Қолданылу саласы | Байланыс |
| Экрандау түрі | UTP |
| деректер қосқышының түрі | RJ45 |
| Қаптама түрі | Флоупак |
| түс реңкі | Антрацит |
| Негізгі түстің реңкі | Антрацит |
| Құрылғыны монтаждау | Суға батқан |
|---|---|
| Қосқыштар (розеткалар) саны | 1 |
| Санат | 5e |
| Қосылымдар – терминалдар | IDC |
| кабельдер саны | 1 кабель (дер) |
| Кабельдің қаттылығы | Қатты |
| Жабын түрі | Боялған |
| Материал | ABS (акрилонитрил-бутадиен-стирол): орталық тақта |
| Өткізгіш материалы | Мыс |
| бекіту режимі | Монтаждау табандары51...80 mm |
| Биіктігі | 71 mm |
| Ені | 71 mm |
| Тереңдігі | 38 mm |
| Құрылымдық тереңдік | 9 mm |
| өнімнің салмағы | 0,051 kg |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Shneider Electric |
| Түрі | Желілік розетка |
| Санат | 5e |
| Орнату түрі | Ішкі |
| Порт түрі | RJ-45 |
| Порттар саны | 1 д. (дана) |
| Жеткізіледі | Модульдермен |
| Түсі | Антрацит |
- Бағасы: 2 996,28 ₸


