Контактор NXC-12 12A 400В/АС3 1NO+1NC CHINT

4 505,76 ₸
- Бар
- Коды:836713
Сипаттамасы
NXC контакторы АС-3 қолдану санатындағы номиналды кернеуі 400 В және номиналды тогы 12А дейінгі айнымалы ток тізбектерін ауыстыруға арналған.
Ол электр қозғалтқыштарын, жылыту қондырғыларын, жарықтандыруды және басқа жүктемелерді басқару үшін қолданылады.
Контактор электромагниттік жетек негізінде жұмыс істейді:
- 400В айнымалы токтың басқару кернеуі контактор катушкасына қолданылғанда магнит өрісі пайда болады.
- Бұл қуат контактілерін жабатын немесе ашатын якорьді қозғалысқа келтіреді.
- Басқару кернеуі жойылған кезде кері серіппе контактілерді ашып, жүктемені ажыратады.
Бұл контакторда 1NO (қалыпты ашық) + 1NC (қалыпты жабық) екі қосалқы түйреуіш бар, оларды қосалқы басқару және дабыл тізбектері үшін пайдалануға болады.
Артықшылықтары
- Шағын өлшемдер – қалқандар мен басқару шкафтарында орнатуға ыңғайлы.
- Жоғары сенімділік – 12 миллионға дейінгі жұмыс циклдарының үлкен санына арналған.
- Шудың төмен деңгейі – магниттік жүйенің ойластырылған құрылымының арқасында.
- Қауіпсіздік – корпус жанбайтын материалдардан жасалған.
- Үйлесімділік – қосымша модульдермен (жылу релелері, қосалқы контактілер) пайдалануға болады.
- Катушканың жұмыс кернеуінің диапазоны 70...120% Ue өшірусіз.
- Пайдалану температурасы -35...+70 C сипаттамалардың нашарлауы жоқ.
Қолданылу саласы
CHINT NXC контакторлары әртүрлі салаларда қолданылады:
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар – станоктардың, сорғылардың, желдеткіштердің электр қозғалтқыштарын басқаруға арналған.
- Энергетика – автоматтандыру және электр энергиясын тарату жүйелерінде.
- Құрылыс және ТКШ – жарықтандыру, ауа баптау, жылыту жүйелерінде.
- Автоматтандыру және ақылды жүйелер – релелік автоматика және басқару жүйелерінің бөлігі ретінде.
CHINT ұсынған NXC контакторы электр желілеріндегі жүктемелерді автоматтандырылған басқаруға арналған сенімді шешім болып табылады.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток, А | 12 |
| Басқару кернеуінің түрі | AC |
| Айнымалы токты басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В | 400 |
| Реверсивті орындау | Жоқ |
| Номиналды коммутацияланатын қуат, кВТ | 5.5 |
| Қалыпты түрде ашылған қосалқы контактілердің саны | 1 |
| Қоршаған ортаның ластану санаты | 3 |
| Қосалқы қалыпты тұйықталған (ҚТ) контактілер саны | 1 |
| Механикалық тозуға төзімділік, циклдар | 12000000 |
| Негізгі қалыпты тұйықталған (НҚ) контактілер саны | 0 |
| Басты қалыпты түрде ашылған контактілер саны | 3 |
| Номиналды кернеу, В | 380...400 |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 690 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -35…+70 |
| Басқару кернеуі: ашу, % | 20-70 |
| Теңіз деңгейінен биіктігі, м дейін | 2000 |
| Басқару кернеуі: кері тарту, % | 75-120 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 1200000 |
| Серия | NXC |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP20 |
| Полюстер саны | 3 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 44,5x75x70 |
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
- Орнату орнын таңдау – контактор -5°C-тан +40°C-қа дейінгі температура диапазонында шаң мен ылғалдан қорғалған құрғақ жерге орнатылуы керек.
- Сымдарды қосу – сенімді қосылымдарды қамтамасыз ете отырып, сәйкес қиманың өткізгіштерін пайдалану керек.
- Катушка кернеуін тексеру – орнату алдында басқару кернеуінің құрылғының сипаттамаларына сәйкес келетініне көз жеткізіңіз.
- Жылу релесін пайдалану – электр қозғалтқыштарын басқару кезінде шамадан тыс жүктемелерден қорғау үшін жылу релесін орнату ұсынылады.
- Мерзімді тексеру – контактордың ластануын және тозуын тексеру, терминал қосылымдарын қатайту.
- Тозған жағдайда ауыстыру – контактілердің күйіп қалуы немесе механикалық зақымдану белгілері пайда болса, құрылғыны ауыстыру керек.
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 400 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 12 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 5.5 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -35 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыстар түрі | 4NO+1NC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ені | 46 мм |
- Бағасы: 4 505,76 ₸



