LIGHTING PRO Жарықдиодты шам ДВО 1001 40Вт 6500К IP40 595х595мм призма IEK

40 853 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LTP-DVO0-1001-40-65-K01
Жіберу 03 мамыр 2026Жарықдиодты аула шамдары әкімшілік және коммерциялық үй-жайларды (сауда орталықтары, кеңселер, қонақүйлер) жарықтандыруға арналған. LEDEL компаниясы әзірлеген және шығарған жоғары сапалы Refond жарықдиодты шамдары мен драйвері жарықтың жоғары тиімділігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Ұлғайтылған қуат коэффициенті кез келген бөлмедегі жарықтандыру сапасын арттырады.
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Панельді шам
Жүйенің максималды қуаты
44 Вт
Жарық ағыны
5600 лм
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
Корпус материалы
Болат
Жұм кернеулерінің диапазоны
170...265 Жылы
Корпустың түсі
Ақ
Қуат коэффициенті
0,95
Жарықтандыру датчигімен
Жоқ
Габариттік жарықтық
< 5000 кд/м2
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Шамның қуаты
40 Вт
Арнайы қолдану
Басқалар
Ұзындығы
598 мм
Түстерді көрсету индексі - Ra
80-89 (1В сыныбы)
Жарықтың түстілік санаты
Күндізгі суық >5300 К
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Шамдардың - жарық көздерінің саны
-
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Иә
Жарық қарқындылығы қисығының түрі
Д
Қуат коэффициенті
0,95
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Сыртқы диаметрі
- мм
Энергия тиімділігі сыныбы
A++
Ток түрі
Айнымалы
Номин жиілігі
50 Гц
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Полистирол
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
< 2 пайыз
Жұмыс температурасының диапазоны
-20...40 °C
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Биіктігі немесе тереңдігі
45.0 мм
Номиналды кернеу
230 Жылы
Ені
595.0 мм
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Жоқ
Жарықты бөлу
Симметриялық (-тер)
Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген.)
- мм
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Иә
Күңгірттеу функциясы жоқ
Иә
Жарық сәулесінің бұрышы
120
Жиынтықта басқару блогы
Жоқ
Шашыратқыш түрі
Призматикалық
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы
Иә
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Жарықты тарату класы
Б
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Жарық ағынын таратушы
Диффузиялық линза немесе панель
Қорғау сыныбы
I
Түс температурасы
6500 К
Төбенің түрі
Армстронг аспалы төбесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пішін | Шаршы |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 50 Вт |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Орнату әдісі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| шашыратқыш түрі | Опал |
| Жарықтандыруды қолдану | Кеңсе бөлмелері үшін, Сауда алаңдары үшін, Оқу орындары үшін |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 595 мм |
| Ұзындығы | 595 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 4300 лм |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Түс беру индексі, кем емес | 80 |
- Бағасы: 40 853 ₸

