Енгізу-тарату шкафы ВРУ1-26-61А 250А 50кА 400В IP31 контакторы

471 110 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-2661-A-1
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Енгізу-тарату шкафы (ЕҚ) кернеуі 400В (фаза мен нөл арасындағы 230В) үш фазалы айнымалы ток желілерінде электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Тұрғын үй, қоғамдық, әкімшілік және өндірістік ғимараттарда қолданылады.
Есепке алу аспабы құнына кірмейді!
Жұмыс принципі- ҚБҚ шкафы электр энергиясын сыртқы желіден кіріс қосқышы арқылы алады.
- Әрі қарай электр энергиясы есептеу жүйесі (есептегіш) арқылы өтеді және автоматты ажыратқыштар арқылы шығатын желілерге таратылады.
- Төтенше жағдайда (шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу) тиісті қорғаныс құрылғысы (ажыратқыш немесе сақтандырғыш) зақымдалған желіні өшіреді.
ВРУ1-26-61А шкафының құрамы
- Корпус – еденге арналған металл шкаф ШМП-18.6.4-0 36 ӨХЛ3 IEK қатты заттардың түсуінен қорғауды және ылғалдан ішінара қорғауды қамтамасыз ететін IP31 қорғаныс класы бар.
- Іргесі 10см.
- Кіріспе ажыратқыш ВР32 – негізгі және резервтік кіріс арасында қуатты қолмен ауыстыруға мүмкіндік береді.
- Автоматты ажыратқыш ВА88-35 200А – енгізуді қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден қорғайтын құрылғы.
- Күштік контактор ҚМИ 225А енгізуді коммутациялау үшін.
- Есепке алу жүйесі – электр есептегішті орнатуға арналған орын 400В 5-7.5А.
- Алюминийден жасалған шиналар – енгізу және тарату аппараттары арасындағы электр байланысын қамтамасыз етеді.
- Автоматты ажыратқыштар – номиналды кернеуі 400 В және ажырату қабілеті 10А болатын 25-тен 80А-ға дейінгі 6 шығыс желі.
- Монтаждау және қосу элементтері – терминалдық блоктар, оқшаулағыштар, кабельдік кірмелер.
- Нөлдік және жерге тұйықтау РБД тарату блоктары.
- Ажыратқышқа дейінгі кірісте кернеудің болуын индикациялау.
Артықшылықтары
- Авариялық жағдайлардан қорғаудың жоғары дәрежесі.
- Барлық элементтердің ықшам және ыңғайлы орналасуы.
- Орнату және техникалық қызмет көрсету оңай.
- Электр энергиясын есепке алу мүмкіндігі.
Қолданылу саласы
- Тұрғын үйлер (көп пәтерлі ғимараттар, коттедждер).
- Әкімшілік ғимараттар.
- Өнеркәсіптік объектілер.
- Сауда және қоғамдық үй-жайлар.
Техникалық сипаттамалар
- Номиналды ток: 200 А
- Кіріспе аппараттың ажырату қабілеті: 35кА
- Номиналды кернеу: 400В
- Шығатын автоматты ажыратқыштардың саны 400В: 6 дана.
- Шығатын автоматтардың ажырату қабілеті: 10кА
- Шиналар материалы: алюминий
- Қорғау дәрежесі: IP31
- Енгізу түрі: жарғыш ажыратқыш
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
- Монтаждауды ЭҚЕ (Электр қондырғыларын орнату ережелері) бойынша білікті электрик жүргізуі тиіс.
- Құрғақ үй-жайда -15°C-тан +40°C-қа дейінгі температурада орналастыру.
- Барлық желілерді қосу жобалық құжаттамаға сәйкес жүзеге асырылады.
- Сақтандырғыштар мен автоматты ажыратқыштардың жай-күйін тексеру жүйелі түрде жүргізілуі тиіс.
- Шкафты таза ұстау, ылғалдың түсуіне жол берілмейді.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 471 110 ₸







