Тарату пункті ШР8505-4466 315А 35/4.5кА 400В IP54 (2ЩГП)

529 524 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85011082662-U2
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Тарату пункті ПР8505 номиналды кернеуі 400В желілерде жиілігі 50Гц үш фазалы айнымалы электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Ол 6 шығыс топтар мен 6 желілер арқылы әртүрлі тұтынушыларға электр энергиясын таратуды қорғауды және басқаруды қамтамасыз етеді.
Әрбір шығатын топ пен желі шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз ететін автоматты ажыратқышпен жабдықталған.
Жиынтықтауыштардың құрамы:
- Корпус: Металл шкаф ШМП-18.6.4-0 36 ӨХЛ2 СЭК ішкі компоненттерді шаңнан, ылғалдан және кездейсоқ жанасудан қорғауды қамтамасыз ететін IP54 қорғаныс дәрежесі бар еденге арналған.
- Кіріспе автоматты ажыратқыш ВА88-37 3Р 315А 35кА IEK ортақ желіні қорғауды және қажет болған жағдайда барлық тармақтың өшірілуін қамтамасыз етеді..
- Құрастырмалы шиналар: Қимасы 4х40 мм алюминийден жасалған.
- Шығатын автоматты ажыратқыштар: ВА88-35 3Р 250А 35кА IEK - 3 дана; ВА88-32 3Р 32А 25кА IEK - 3 дана; ВА47-29 1Р 25А 4.5кА С IEK - 6 дана.
- N және PE шиналары: РБД-400А тарату блоктары.
Артықшылықтары:
- Жоғары сенімділік: Сапалы компоненттерді пайдалану ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
- Әмбебаптығы: Әртүрлі өнеркәсіптік және коммерциялық нысандар үшін жарамды.
- Қауіпсіздік: Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан тиімді қорғаныс жабдықтың зақымдану және өрт қаупін азайтады.
- Пайдаланудың қарапайымдылығы: Ойластырылған конструкцияның және барлық компоненттерге қолжетімділіктің арқасында монтаждау мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы.
Қолданылу саласы
ШР сериялы тарату пункттері электр энергиясын тарату үшін өнеркәсіптік және коммерциялық нысандарда кеңінен қолданылады, соның ішінде:
- Өндірістік кәсіпорындар
- Сауда орталықтары
- Кеңсе ғимараттары
- Қойма кешендері
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 315А
- Номиналды кернеу: 400В
- Кететін топтардың саны 400В: 6
- Шығатын желілер саны 230В: 6
- Кірістегі коммутациялық аппарат: Қуатты автоматты ажыратқыш
- Құрастырмалы шиналардың материалы: Алюминий АД31Т МЕМСТ
- Қабықты қорғау дәрежесі: IP54
- Климаттық орындалуы: МЕМСТ 15150-69 бойынша У2
- Корпус материалы: Коррозияға қарсы жабыны бар болат
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
Монтаждау
- Орнатуды қолданыстағы нормалар мен ережелерге сәйкес білікті мамандар орындауы керек.
- Корпустың сенімді бекітілуін және барлық өткізгіштердің дұрыс жалғануын қамтамасыз ету қажет.
Пайдалану
- Автоматты ажыратқыштардың, қосқыштардың және корпустың күйін тексере отырып, құрылғыны жүйелі түрде тексеріп, техникалық қызмет көрсетіңіз.
- Зақымданулар немесе ақаулар анықталған жағдайда, оларды жою үшін дереу шаралар қолданыңыз.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 315 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-37М/ВА88-35/ВА88-32/ВА47-29 |
- Бағасы: 529 524 ₸

