Тарату пункті ЩР1548-220412 25А 6/4.5кА 400/230В IP54 T5 (3ЩО...5ЩО;3ЩАО...5ЩАО)

120 640 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-1548220412
Жіберу 19 сәуір 2026Сипаттамасы
ЩР15 тарату пункті кернеуі 400/230 В бір фазалы және үш фазалы желілерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Құрылғы қосылған желілер бойынша электр энергиясын орталықтандырылған бөлуді және авариялық жұмыс режимдерінен қорғауды қамтамасыз етеді.
Шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу жағдайында дифференциалды ажыратқыштар жабдықтың зақымдалуын болдырмайтын және пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ететін тиісті желіні ажыратады.
Жиынтықтауыштардың құрамы:
- Корпус: Металл қалқан ЩРн-48 (710х310х140мм) IP54 сұр ТИТАН 5 IEK шаң мен су шашырауынан қорғауды қамтамасыз ететін IP54 қорғаныс дәрежесімен..
- Кіріспе автоматты ажыратқыш ВА47-60: Номиналды ток 25А, ажырату қабілеті 6кА.
- Шығатын дифференциалды автоматты ажыратқыштар АВДТ 32: 0 дана, номиналды кернеуі 230В, ажырату қабілеті 6кА.
- Шығатын автоматты ажыратқыштар ВА47-29: 12 дана, номиналды кернеуі 400В, ажырату қабілеті 4.5кА.
- Шығатын автоматты ажыратқыштар ВА47-29: 4 дана, номиналды кернеуі 230В, ажырату қабілеті 4.5кА.
- Нөлдік және жерге тұйықтау шиналары: Нөлдік және жерге тұйықтау өткізгіштерінің қосылуын қамтамасыз етеді.
- Терминал блоктары: Кіріс және шығыс сымдарын қосу үшін.
Артықшылықтары:
- Қауіпсіздік: Жоғары сапалы автоматты дифференциалдың арқасында шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталулардан, өрттен, электр тогының соғуынан тиімді қорғаныс. ажыратқыштар.
- Пайдаланудың қарапайымдылығы: Жеке желілер мен топтардың болуы жүктемені икемді бөлуге және жүйеге техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетуге мүмкіндік береді.
- Ықшамдылық: Оңтайлы габариттер мен ойластырылған конструкция орнату кезінде кеңістікті үнемдеуді қамтамасыз етеді.
Қолданылу саласы:
- ЩР15 тұрғын үй, коммерциялық және өнеркәсіптік ғимараттарда электр энергиясын таратуды ұйымдастыру және электр желілерін қорғау үшін кеңінен қолданылады.
- Ол IP54 қорғау дәрежесіне сәйкес орындарда орнату үшін жарамды.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар:
- Орнату: Орнатуды қолданыстағы ережелер мен ережелерге сәйкес білікті электрик жүргізуі керек. Тарату пункті ылғал мен шаңның тікелей түсуінен қорғалған орындарда орнатылуы тиіс.
- Қосылу: Қосылу алдында желі параметрлерінің құрылғының номиналды сипаттамаларына сәйкестігін тексеру қажет. Жүктемеге сәйкес қимасы бар кабельдерді пайдалану ұсынылады.
- Пайдалану: Зақымдану мен ластануды жүйелі түрде визуалды тексеруден өткізіңіз. Ажыратқыш істен шыққан кезде, оны қайта қосар алдында оның себебін анықтап, емдеу керек.
Техникалық сипаттамалар:
- Кіріспе автоматтың номиналды тогы: 25А
- Кіріспе автоматтың ажырату қабілеті: 6кА
- Номиналды кернеу: 400/230 В
- Шығатын желілер саны 230В: 4
- Шығатын желілер саны 400В: 12
- Шығатын автоматтардың номиналды тогы: тапсырысқа сәйкес
- Шығатын автоматтардың ажырату қабілеті: 6/4.5кА
- Қорғау дәрежесі: IP54
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 48 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 710 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-60/ВА47-29 |
- Бағасы: 120 640 ₸

