МЕРКУРИЙ-230 AM-03, 3-фазалық, 3х230/400 В, (5)7.5 A, электр энергиясын есептеуіш біртарифтік

31 470 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:НТ00174703
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Санауыштар ауыспалы тоқтың үш фазалық үш немесе төрт сымды желілеріндегі белсенді электр энергиясын есепке алуға арналған.
Санауыштар жабық үй-жайлардың ішінде және қоршаған орта әсерінен қорғалатын жерлерде (шкафтарда, қалқаншаларда) пайдалану үшін арналған.
Токтың өлшеу трансформаторлары арқылы қосу.
Техникалық ерекшеліктер.
- Белсенді электр энергиясын пайдалануға енгізген сәттен бастап өсу қорытындысымен біртарифтік режимде есепке алу.
- Санауыштың ток тізбектерін қосу фазасының кез келген бұзылысында уақыт көрсеткіштерін арттыру жағына қарай жұмыс істеу.
- Санауыштарда электрлік-механикалық есептеуіш құрылғы мен электр энергиясының болуы мен тұтынуының жарықдиодты индикаторы қолданылады.
- Стандартты телеметриялық шығу телеметрия импульстерінде есептік ақпаратты қабылдау мүмкіндігі бар ЭКЕАЖ құрамында есептегішті пайдалануға мүмкіндік береді.
Сипаттамасы
| Сипаттамасы | Маңызы |
|---|---|
| Номиналды кернеу, В | 3*230/400 |
| Номиналды(макс) ток, А | 5-7.5 |
| Ең жоғары ток 0,5 с, А ішінде: | |
| - Iном=5А кезінде | 150 |
| - Iном=10А кезінде | 200 |
| Бастапқы ток (сезiмталдығы), А: | |
| - IНОМ (МАКС) =5(7,5)А, UNM=57,7 немесе 230B үшін | 0,005 |
| - IНОМ (МАКС) =5(60)А үшін, UНОМ=230В | 0,020 |
| - IНОМ (МАКС)=10(100)А, UНОМ =230B үшін | 0,040 |
| Әрбір параллельді санауыш тізбегінің активтік / толық тұтынылатын қуат, Вт/ВА, артық емес | 1,0 / 7,5 |
| Ток тізбегімен тұтынылатын толық қуат, В*А | 0,1 |
| Тарифтер саны | 1 |
| Телеметрия (салыстырып тексеру) режиміндегі тұрақты есептегіш, имп/кВт: | |
| - IНОМ (МАКС) =5(7,5)А, UНОМ=57,7 B үшін | 5000/160000 |
| - IНОМ (МАКС) =5(7,5)А, UNM =230 B үшін | 1000/32000 |
| - IНОМ (МАКС) =5(60)А үшін, UНОМ =230 B | 500/16000 |
| - IНОМ (МАКС)=10(100)А, UНОМ =230 B үшін | 1000/160000 |
| Температура диапазоны, °С | -40-тан +55-ке дейін |
| Салыстырып тексеру аралық интервал, ұшақ | 10 |
| Салмағы, кг | 1,5 артық емес |
| Габариттері (ұзындығы, ені, биіктігі), мм | 258*170*74 |
| Өндірушінің кепілдігі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Меркурий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Тарифтер саны | 1 |
| Фазалар саны | 3 |
| Байланыс түрі | Трансформатор |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды ток | 7.5 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 °С |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Ені | 170 мм |
| Биіктігі | 74 мм |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 31 470 ₸

