Авариялық ауыстырып қосқыш шкаф ШАВР8257-82А3 800А 50кА 400/230В IP31 секциялық

1 841 590 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAVR-8257823-A-3
Жіберу 23 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
SHAVR8257-82A2 800A 50kA 400/230V IP31 SMART үлгісіндегі авариялық ауыстырып-қосқыш шкафы (SHAVR) төтенше жағдайда негізгі және резервтік қуат көздері арасында сенімді және автоматты түрде ауысуды қамтамасыз етуге арналған. Бұл аса маңызды тұтынушыларды үздіксіз электрмен жабдықтауға кепілдік береді.
Жұмыс принципі:
- ШАВР негізгі қуат көзінің күйін автоматты түрде бақылайды.
- Ауытқулар немесе кернеудің толық болмауы анықталған жағдайда, құрылғы жүктемені резервтік көзге ауыстырады.
- Негізгі қоректі қалпына келтіргеннен кейін ШАВР жүктемені кері қайтарады.
- Бұл модельде басқару логикалық контроллер арқылы жүзеге асырылады, бұл жұмыстың жоғары дәлдігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.
Құрамдас компоненттер:
- Логикалық контроллер PLR-S CPU1206(R): Қуат көздерінің күйін талдауға және коммутация шешімдерін қабылдауға жауапты.
- Қуатты авт.өшірулі ВА88-40 3Р 800А 35кА электр жетектерімен: Қуат көздері арасында физикалық ауысуды қамтамасыз етеді.
- Секциялық қуатты авто. өшіруліВА88-40 3Р 800А 35кА электр жетегі бар.
- Басқару интерфейсі: жүйенің күйін көрсетуге арналған шамдар, жұмыс режимдерін басқаруға арналған түймелер мен қосқыштар.
- Алюминий шиналар: Шкаф ішінде электр энергиясын сенімді және тиімді таратуды қамтамасыз етеді.
- Нөлдік шиналар және жинақтағы ойықтар.
- Ғимарат ҚТШ SMART 1800х800х600мм IEK IP31 қорғау сыныбымен: Ішкі компоненттерді шаңнан және тігінен түсетін су тамшыларынан қорғайды.
Жұмыс режимдері
- "Желі-желі" режиміндегі жұмыс
- Өздігінен қайтарылатын негізгі енгізу
- Негізгі енгізудің басымдылығын таңдау
- Автоматты және қолмен жұмыс режимі
Қорғаныс функциялары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Төмен кернеуден қорғау
- Фазаның жоғалуынан қорғау
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Қысқа тұйықталудан қорғау
Артықшылықтары:
- Қуат көздері арасында автоматты және қолмен ауысу.
- Логикалық контроллерді пайдалану арқылы жоғары сенімділік.
- Алюминий шиналарды қолдану "баға-сенімділік" арақатынасының жақсы болуын қамтамасыз етеді.
- IP31 қорғау класы ластанудың ең аз деңгейі бар үй-жайларда пайдалануға жарамды.
Қолдану салалары:
ШАВР8257-82А2 кеңінен қолданылады:
- Өнеркәсіптік кәсіпорындарда.
- Коммерциялық ғимараттарда.
- Медициналық мекемелерде.
- Деректерді өңдеу орталықтарында.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар:
- Құрғақ және таза бөлмелерде орнатыңыз.
- Қызмет көрсету үшін еркін қолжетімділікті қамтамасыз ету.
- Тұрақты тексерулер мен техникалық қызмет көрсетуді жүзеге асыру.
- Қызметкерлерді құрылғыны пайдалану ережелеріне үйрету.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 800 А.
- Коммутациялық шекті сыйымдылық: 50 кА.
- Кернеуі: 400/230 В.
- Қорғау класы: IP31.
- Басқару элементтері: Логикалық контроллер.
- Шиналардың материалы: Мыс.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 800 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | Секциялық 2-2 АЖЖ схемасы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-40 |
- Бағасы: 1 841 590 ₸









