Тарату панелі ГРЩ70-3-180839- Д 800А 35/4.5кА 400/230В IP31

1 417 675 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:GRSH-703180839-5D
Жіберу 13 мамыр 2026Сипаттамасы
Тарату панелі ГРЩ70 номиналды кернеуі 400В және номиналды тогы 800А дейінгі жүйелерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған.
Ол электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді, сонымен қатар қосылған тұтынушыларды басқаруға мүмкіндік береді.
ЖҚҚ орнатылған жеке желілерде токтың ағып кетуін бақылау арқылы зақымданудан және өрттен қорғауды қамтамасыз етеді.
Тарату панелі электр энергиясын сыртқы көзден алады және оны ажыратқыштар арқылы шығатын желілер арасында таратады.
Желілердің бірінде шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу орын алған жағдайда, сәйкес ажыратқыш жабдықтың зақымдалуын болдырмайтын және пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ететін осы желіні өшіреді.
Жиынтықтауыштардың құрамы
- Корпус: металл шкаф АҚЫЛДЫ 1800х800х600мм ИК IP31 қорғаныс дәрежесімен шаңнан және тігінен құлаған су тамшыларынан қорғауды қамтамасыз етеді.
- Шығатын автоматты ажыратқыштар 400В:
- ВА88-37 3Р 320А 35кА MASTER IEK - 1 дана;
- ВА88-35 3Р 250А 35кА MASTER IEK - 1 дана;
- ВА88-35 3Р 160А 35кА - 4 дана;
- ВА88-32 3Р 25кА MASTER IEK - 2 дана;
- ВА47-100 3Р 10кА С IEK - 18шт;
- БА47-29 3Р 4.5кА С IEK - 11 дана;
- М06Н 3Р С 6кА АРМАТУРА ИК - 4 дана;
- ВА88-32 3Р 32А 25кА 690В MASTER - 1 дана;
- Кететін авт.ажыратқыштар 230В:
- БА47-100 1Р 16А 10кА С IEK - 1 дана;
- ВА47-29 1Р 2А 4.5кА С IEK - 1 дана
- Кетіп бара жатқан авто.өшірулі диф.ток 230В:
- АВДТ32 С16 30мА А типті КАРАТЭК - 5 дана;
- Алюминий ток өткізгіш шиналар.
- Нөлдік және жерге тұйықтау шиналары жиынтықта.
Артықшылықтары
- Жоғары сенімділік және пайдалану қауіпсіздігі.
- Қаңқа металының қалыңдығы 1.4 мм.
- Зақымданудан және өрттен қорғау.
- Модульдік конструкцияның арқасында техникалық қызмет көрсету және пайдалану ыңғайлылығы.
- Электрмен жабдықтау жүйесіне қойылатын талаптар өзгерген кезде кеңейту және жаңарту мүмкіндігі.
- Эстетикалық сыртқы түрі.
Қолдану салалары
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар.
- Коммерциялық ғимараттар мен кеңсе орталықтары.
- Тұрғын үй кешендері.
- Инфрақұрылым объектілері (ауруханалар, мектептер, көлік тораптары және т.б.).
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
- Панельді монтаждау қолданыстағы нормалар мен ережелерге сәйкес білікті мамандармен жүзеге асырылуы тиіс.
- Пайдалануға берер алдында барлық компоненттердің дұрыс жалғанғанын және жұмысқа қабілеттілігін тексеру қажет.
- Қосылымдарды тексеруді, тазалауды және сенімділігін тексеруді қоса алғанда, жүйелі түрде техникалық қызмет көрсетуді жүзеге асырыңыз.
- Тиісті желдетуді қамтамасыз етіңіз және агрессивті ортаның панельге әсерін болдырмаңыз.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, өндірушілердің аккредитациялары мен сертификаттары бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 800 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 39 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | Негізгі тарату қалқаны |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-37М/35М/ВА47-100/M06N/ВА47-29 |
- Бағасы: 1 417 675 ₸

